У комюніке вільнюського саміту Україна хоче побачити запевнення щодо вступу в НАТО — депутат

У комюніке вільнюського саміту Україна хоче побачити запевнення щодо вступу в НАТО — депутат

Укрінформ
У фінальному комюніке вільнюського саміту Україна прагне побачити запевнення від партнерів щодо вступу до НАТО за наявності відповідних безпекових умов.

Про це заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова української делегації в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв сказав в інтерв’ю Укрінформу.

«Як готуємося до вільнюського саміту? Наше завдання – максимально адвокатувати своє бачення щодо місця України у фінальному комюніке саміту. У ньому має бути чітке запевнення партнерів, що Україна стане членом НАТО, коли це дозволятимуть безпекові умови», - зазначив він.

Чернєв наголосив, що українська влада прагне, аби після перемоги Україна якомога швидше стала членом Північноатлантичного альянсу.

«Зараз на рівні парламентів, зокрема в межах Парламентської асамблеї НАТО, доносимо партнерам це прагнення, щоб вони передавали його урядам своїх країн», - розповів народний депутат, висловивши сподівання, що такі дії позитивно вплинуть на фінальне рішення вільнюського саміту.

Також голова української делегації в Парламентській асамблеї НАТО зауважив, що для досягнення цієї мети українські депутати працюють у форматі двосторонніх зустрічей з різними парламентами.

Зокрема, він розповів, що нещодавно українська делегація відвідала Вашингтон, де відбувалися зустрічі з конгресменами. За його словами, американські посадовці підтримали позицію України щодо бажаних результатів саміту.

Читайте також: Столтенберг розповів, чого Україні очікувати від липневого саміту НАТО

Як повідомлялося, саміт НАТО відбудеться у Вільнюсі 11-12 липня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-