Саміт НАТО

21 вересня 2023

28 серпня 2023


Клімкін радить не прив’язувати до самітів очікувань на запрошення України в НАТО

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін оптимістично налаштований щодо членства України в НАТО, однак не вважає, що на Вашингтонському саміті буде ухвалено рішення про запрошення України до Альянсу.

02 серпня 2023

24 липня 2023


Держава має сформувати своє бачення Ради Україна-НАТО до осені - експерт

Україна до осені має сформувати своє бачення щодо принципів функціонування Ради Україна-НАТО і модернізованої Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО, аби мати час краще підготуватися до Вашингтонського саміту Альянсу.

20 липня 2023

19 липня 2023


Стефанішина зустрілася з керівниками місій та послами держав-членів НАТО

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина обговорила з керівниками місій та послами держав-членів НАТО подальші кроки для практичної реалізації рішень Вільнюського саміту.

18 липня 2023

17 липня 2023


Світове українство до саміту НАТО у Вашингтоні має активно працювати над підтримкою членства України - Ґрод

Світовий конгрес українців (СКУ) вважає своїм завданням у період, що залишився до саміту НАТО у Вашингтоні, активно працювати з урядами та громадянським суспільством країн-членів над підтримкою членства України в Альянсі навіть під час війни.

15 липня 2023


Латвійський дипломат: Саміт у Вільнюсі дав основу для зустрічі у Вашингтоні

Ексміністр закордонних справ Латвії Маріс Рієкстіньш характеризує саміт НАТО у Вільнюсі як дуже важливий саміт, але саме робочого характеру, який дав основу для роботи в перспективі наступної зустрічі 2024 року у Вашингтоні.

14 липня 2023


Кулеба: НАТО у Вільнюсі зробило пів кроку до запрошення України, у Вашингтоні лишилося ще пів кроку

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що в НАТО вже розпочалася робота над підготовкою «славетних рішень» саміту у Вашингтоні, які стосуватимуться також України.

13 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-