У Гаазі підписали угоду про відкриття в Україні польового Офісу прокурора МКC

У Гаазі підписали угоду про відкриття в Україні польового Офісу прокурора МКC

Укрінформ
У будівлі Міжнародного кримінального суду (МКС) відбулося підписання угоди про відкриття field (польового – ред.) Офісу прокурора МКС в Україні.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, з української сторони документ підписав генпрокурор Андрій Костін.

«Сьогодні був підписаний меморандум між урядом України та МКС про відкриття офісу Міжнародного кримінального суду в Україні. Рішення про це відкриття було прийнято ще 3 березня, і сьогодні ми підписали відповідний міжнародний документ. Це означає, що команда прокурора Каріма Хана зможе працювати в Україні в більш таких стабільних умовах. І це дозволить їм не тільки перебувати більший термін в Україні, але і мати відповідний офіс який буде захищений в усіх можливих вимірах. В тому числі з відповідним захистом інформації, і це дозволить команді прокурора Хана більш інтенсивно та більш ефективно працювати в Україні щодо розслідування воєнних злочинів які були скоєні рф та російськими злочинцями на українській землі проти українців», - сказав генпрокурор.

Він також сказав, що Офіс буде відкрито в Києві.

Костін також назвав історичним досягненням визнання путіна та львової-бєлової підозрюваними у воєнному злочині - депортації українських дітей.

Читайте також: У МКС прокоментували російські погрози через ордер на арешт путіна

Як повідомляв Укрінформ, 17 березня Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт путіна та львової-бєлової.

Президента рф та уповноважену президента рф у справах дитини підозрюють у воєнних злочинах - незаконних депортації та переміщенні населення, зокрема дітей, з окупованої території України щонайменше з 24 лютого 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-