Міжнародний кримінальний суд

22 березня 2023


У Бразилії заявили, що дотримуються рішень МКС і можуть арештувати путіна

Міністр закордонних справ Бразилії Мауро Вієйра заявив, що президент рф володимир путін у разі приїзду до Бразилії ризикував би потрапити під арешт з огляду на ордер, виданий Міжнародним кримінальним судом.

21 березня 2023


У кремлі вважають, що СНД перестає бути безпечним простором для путіна — росЗМІ

російська влада виявилася неготовою до того, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видасть ордер на арешт президента рф володимира путіна, це було сприйнято кремлем як "найнесподіваніший крок" Заходу, що ускладнює подальшу роботу.


Угорщина заперечує, що ветувала заяву ЄС про ордер МКС на арешт путіна

В Угорщині заперечили повідомлення агентства Bloomberg про те, що Будапешт наклав вето на спільну заяву країн-членів ЄС щодо ордера Міжнародного кримінального суду на арешт президента рф володимира путіна.


Розслідування в Україні: на міжнародній конференції зібрали для МКС майже $5 мільйонів

У Лондоні міністри юстиції понад 40 країн у рамках міжнародної конференції з питань воєнних злочинів зобов’язались виділити 4,9 мільйона доларів на підтримку розслідувань Міжнародного кримінального суду (МКС) в Україні та його роботи з притягнення росії до відповідальності.

20 березня 2023


Китай не відчуває зобов’язань притягти путіна до відповідальності - Блінкен

Державний секретар США Ентоні Блінкен охарактеризував візит лідера Китаю до москви в умовах, коли Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна, як відмову КНР від зобов’язання притягти російський режим до відповідальності.


Правозахисниця: Ордер МКС на арешт показує, що контакти з путіним - високий ризик для лідерів держав

Рішення Міжнародного кримінального суду не унеможливлює зустрічей президента рф володимира путіна з керівниками інших держав, зокрема на території рф, але це сигнал для них про високий ризик таких зустрічей.


Правозахисниця: Відкриття росією справи проти суддів МКС є дешевою виставою для внутрішнього споживача

Рішення росії порушити кримінальну справу щодо прокурора і суддів Міжнародного кримінального суду, який видав ордер на арешт президента рф путіна, є дешевою виставою для внутрішнього споживача.


Слідком рф порушив справу щодо членів МКС, які видали ордер на арешт путіна

Слідчий комітет росії порушив кримінальну справу на прокурора та трьох суддів Міжнародного кримінального суду (МКС), які видали ордери на арешт президента росії володимира путіна та дитячого омбудсмена марії львової-бєлової.


Ордер МКС на арешт путіна означає, що переговорів з нинішньою елітою рф не може бути — Подоляк

Рішення Міжнародного кримінального суду щодо ордера на арешт президента росії володимира путіна означає, що жодних переговорів з нинішньою російською елітою не може бути, як і повернення рф у світову політику в довоєнному статусі.

19 березня 2023


Європейський Союз висловив позицію щодо ордеру МКС на арешт путіна

ЄС висловив чітку позицію на підтримку рішення Міжнародного кримінального суду видати ордери на арешт президента рф володимира путіна та уповноваженої президента рф з прав дитини марії львової-бєлової у зв’язку із насильницьким вивезенням дітей з України в ході російської агресивної війни.


У Офісі Президента прокоментували заяву Мін’юсту Німеччини щодо видачі путіна МКС

Дуже символічно, що саме Німеччина першою жорстко розставила акценти щодо того, що у разі появи підозрюваного у злочинах російського диктатора володимира путіна у їхній юрисдикції він буде негайно заарештований.

18 березня 2023


США про ордер на арешт путіна: ми підтримуємо відповідальність винних у воєнних злочинах

Сполучені Штати не сумніваються, що дії росії в її агресивній війні проти України можна розцінювати як воєнні злочини та виступають за притягнення до відповідальності всіх, хто причетний до цього.


Канада привітала ордер на арешт путіна

Канада схвалює видачу Міжнародним кримінальним судом ООН ордеру на арешт президента росії володимира путіна та російської дитячої омбудсменки марії львової-бєлової.

17 березня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-