Міжнародний кримінальний суд

20 вересня 2023

15 вересня 2023

14 вересня 2023

13 вересня 2023

05 вересня 2023

28 серпня 2023


Правозахисники презентували подання до Міжнародного кримінального суду про геноцид у Маріуполі

Представники Харківської правозахисної групи презентували юридично обґрунтоване подання до Міжнародного кримінального суду про геноцид людей в Маріуполі російськими загарбниками.

22 серпня 2023

21 серпня 2023

09 серпня 2023


Посол США в ОБСЄ підтвердив передачу Штатами доказів російських злочинів до МКС

Постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер підтвердив інформацію американських ЗМІ про те, що президент Джозеф Байден дав розпорядження передавати докази російських воєнних злочинів до Міжнародного кримінального суду (МКС) у Гаазі.

08 серпня 2023


Чотири країни висловили занепокоєння кримінальними справами РФ проти прокурора та суддів МКС

Велика Британія, Коста-Рика, Італія та Японія вважають порушення Москвою кримінальної справи проти прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) в Гаазі Каріма Хана та трьох суддів МКС "спробою підірвати мандат суду".

01 серпня 2023


У МКС відреагували на російський ордер судді, яка ухвалила рішення щодо Путіна

Президія асамблеї країн-учасниць Римського статуту висловила глибоку стурбованість у зв’язку з повідомленням про видачу владою Російської Федерації додаткового ордера на арешт судді Міжнародного кримінального суду (МКС).

31 липня 2023

29 липня 2023


Поки невідомо, чи зможе взятися МКС за справу про теракт в Оленівці – правозахисник

Наразі складно спрогнозувати, чи зможе взятися за справу про теракт в Оленівці Міжнародний кримінальний суд. Адже навіть якщо буде створена міжнародна місія розслідувачів, вона фактично не матиме шансів долучитися до збору матеріалів безпосередньо на місці вчинення злочину.

28 липня 2023


Бразилія не видала США росіянина, який намагався влаштуватись у МКС за підробними документами

Федеральний верховний суд Бразилії відхилив запит США щодо екстрадиції засудженого за підробку документів росіянина Сергія Черкасова, якого американська сторона вважає працівником ГРУ і звинувачує у шпигунстві.

27 липня 2023

22 липня 2023

20 липня 2023

19 липня 2023


Путін став міжнародним вигнанцем - Держдеп

Відмова Путіна взяти особисту участь у саміті БРІКС через загрозу арешту за ордером Міжнародного кримінального суду засвідчує, що він став справжнім вигнанцем, а Росія остаточно втрачає свій авторитет.

18 липня 2023


Усі держави-члени МКС мають неухильно виконувати вимогу щодо арешту Путіна - Кулеба

Україна активно співпрацює з Міжнародним кримінальним судом задля притягнення російських злочинців до відповідальності, а також закликає всі 123 держави-члени МКС неухильно виконувати вимогу щодо арешту президента РФ Володимира Путіна і його уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Белової.

17 липня 2023

28 червня 2023


Злочини РФ в Україні: представниця Держдепу розповіла, яким чином МКС охопить десятки тисяч справ

Міжнародний кримінальний суд активно долучений до розгляду проваджень про російські воєнні злочини в Україні та активно співпрацює з Офісом генерального прокурора України у їх розслідуванні, оскільки самотужки МКС не може охопити настільки велику кількість справ.

20 червня 2023


Міністри юстиції Британії та Франції обговорили підтримку роботи МКС

Міністр юстиції Великої Британії Алекс Чок обговорив у Парижі з французьким колегою Еріком Дюпон-Моретті подальшу підтримку Міжнародного кримінального суду в розслідуванні воєнних злочинів РФ в Україні.

19 червня 2023

11 червня 2023


Костін і представники МКС відвідали Херсонщину

Генеральний прокурор Андрій Костін і представники Міжнародного кримінального суду відвідали постраждалі внаслідок підриву російськими військами греблі Каховської ГЕС території Херсонської області.

09 червня 2023

26 травня 2023

24 травня 2023


Держдеп стурбований зустріччю представниці Генсека ООН зі Львовою-Бєловою

Офіційний Вашингтон висловив занепокоєння у зв’язку із проведенням офіційної зустрічі спеціальної представниці Генсека ООН з російською дитячою «омбудсвумен» Марією Львовою-Беловою, яку розшукує Міжнародний кримінальний суд (МКС).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-