Андрій Костін

08 червня 2023


Костін з міністром юстиції Хорватії розшук та замороження російських активів

Генеральний прокурор Андрій Костін провів онлайн зустріч з Міністром юстиції і управління Хорватії Іваном Маленицею і обговорив роботу з розшуку та заморожування активів, пов'язаних з фінансуванням російської агресії.

06 червня 2023


Костін передав Міжнародному кримінальному суду всю необхідну інформацію щодо Каховської ГЕС

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав та надіслав документ, у якому українська сторона надає Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду всю необхідну інформацію стосовно підриву окупантами дамби Каховської ГЕС.


Генпрокурор поінформував єврокомісара про наслідки підриву Каховської дамби

Генеральний прокурор Андрій Костін поінформував єврокомісара з питань юстиції Дідьє Рейндерса про наслідки міжнародного злочину, скоєного російськими окупантами – підриву дамби Каховської ГЕС.

03 червня 2023

27 травня 2023

23 травня 2023

05 травня 2023

30 квітня 2023


Костін подякував Словаччині за підтримку створення спецтрибуналу щодо рф

Генеральний прокурор Андрій Костін під час зустрічі з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою подякував за рішення парламенту її країни підтримати створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії росії проти України.

26 квітня 2023

22 квітня 2023

21 квітня 2023

20 квітня 2023

19 квітня 2023


Костін закликав Конгрес США натиснути на росію, щоб повернути українських дітей додому

Генеральний прокурор України Андрій Костін звернувся із закликом до Конгресу США посприяти створенню потужного міжнародного тиску на росію, щоби вона сама захотіла повернути вивезених з України дітей додому.


Костін у Конгресі США: Ми маємо докази фінансування катівень в Україні спецслужбами росії

Офіс генерального прокурора України отримав докази, які вказують на пряму причетність російських спецслужб до створення окупаційними силами камер тортур на українській території та вчинення масових катувань людей.

18 квітня 2023


Костін обговорив з представниками Мін'юсту США моделі спецтрибуналу для рф

Генеральний прокурор Андрій Костін зустрівся з представниками Міністерства юстиції США Брюсом Шварцем та Ілаєм Розенбаумом – обговорили можливі моделі майбутнього спецтрибуналу щодо злочину агресії рф.

17 квітня 2023

15 квітня 2023


Костін зустрівся із Науседою - говорили про створення спецтрибуналу для рф

Генеральний прокурор України Андрій Костін обговорив із Президентом Литви Ґітанасом Науседою питання відповідальності росії за воєнні злочини в Україні та створення спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії рф. Участь у зустрічі також взяла Генеральна прокурорка Литви Ніда Ґрунскене.

14 квітня 2023


Президент Литви обговорив з генпрокурором України створення спецтрибуналу для рф

Президент Литви Гітанас Науседа обговорив з генеральним прокурором України Андрієм Костіним питання відповідальності росії за воєнні злочини в Україні та створення спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії рф.

31 березня 2023

24 березня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-