Поширюючи брехню про біологічну зброю, рф готує підґрунтя для її застосування – Україна в ООН

Поширюючи брехню про біологічну зброю, рф готує підґрунтя для її застосування – Україна в ООН

Укрінформ
Упродовж двох останніх днів росія зажадала скликання трьох засідань Ради Безпеки з єдиною метою - поширювати свою пропаганду та дезінформацію, що є свідомим зловживанням відповідальністю РБ щодо підтримання міжнародного миру та безпеки».

Про це заявила заступниця постійного представника України при ООН Христина Гайовишин на засіданні Радбезу, скликаному росією для обговорення «військово-біологічної діяльності США в Україні».

Як передає кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку, Гайовишин наголосила, що «Україна ніколи й ніде не розробляла, не виробляла спільно з будь-ким і не зберігала біологічну чи хімічну зброю».

За її словами, Україна готова до прийому групи міжнародних незалежних експертів для забезпечення прозорості діяльності лабораторій громадського здоров'я після того, як росія припинить повномасштабну агресивну війну й виведе своїх військових з території нашої держави.

Читайте також: Штати в ООН: росія нав’язує дивні теорії змови, які вже давно втратили довіру

Поширюючи брехню, російська федерація закладає підґрунтя для подальших провокацій із застосуванням біологічних речовин, сказала вона.

«Це загроза, до якої слід ставитися серйозно. Україна звертається до міжнародного співтовариства з проханням виявляти максимальну пильність та чинити тиск на росю з метою недопущення реалізації її підступних планів із застосуванням біологічної зброї», - додала заступниця постпреда.

Читайте також: росія поширює брехню, щоб сховатися від власної відповідальності – постпред Франції

Як повідомляв Укрінформ, раніше росія надіслала до Радбезу «проєкт резолюції» про створення комісії для розслідування «діяльності біолабораторій США в Україні», а також «скаргу» щодо їхньої діяльності.

У четвер члени Радбезу в закритому режимі провели консультації на вимогу росії щодо нібито підготовки «брудної бомби» в Україні.

Читайте також: Британія про фейки рф щодо біологічної зброї: Скільки ще Радбез ООН терпітиме ці нісенітниці?

У середу росія ініціювала засідання Радбезу ООН, на якому поширювала дезінформацію про іранські дрони, які вона використовує проти цивільного населення та інфраструктури України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-