Президент збере нараду щодо подальшої дорожньої карти руху України в ЄС

Президент збере нараду щодо подальшої дорожньої карти руху України в ЄС

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський найближчим часом планує зібрати нараду за участю представників уряду та парламенту щодо подальшої дорожньої карти руху України на шляху до членства в Європейському Союзі.

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква в ефірі інформаційного марафону низки телеканалів «UAразом», повідомляє Укрінформ.

«Буквально вже найближчим часом Президент України збере нараду за участю уряду України, Верховної Ради, де чітко поставить завдання, як щодо дорожньої карти виконання тих семи рекомендацій, які надала нам Європейська комісія, так і щодо решти завдань на шляху до членства», - зазначив він.

Читайте також: Надання Україні статусу кандидата є найбільшим кроком на посилення ЄС - Зеленський

Жовква підкреслив, що нині розпочався відлік до членства України в ЄС, попереду важка робота, але кожен крок розписаний і України над реалізацією всіх завдань працюватиме щодня.

«Усі кроки відомі. Навіть ті сім рекомендацій, які надані були Європейською комісією – не новина. Жодної якоїсь нової реформи чи якогось нового надзавдання ви там не знайдете так само, як не знайдете жодної рекомендації, де б Україна знаходилася на нульовій відмітці», - сказав заступник керівника ОП.

Читайте також: ЄС надіслав потужний сигнал: українці належать до європейської родини - Кулеба та Боррель

Як повідомлялося, глави держав та урядів Європейського Союзу у четвер ухвалили рішення щодо надання Україні статусу країни-кандидата на входження до ЄС.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-