Жовква

28 вересня 2023


В ОП обговорили з радником Санду протидію російським гібридним загрозам

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква під час зустрічі із радником Президента Республіки Молдова з питань оборони та національної безпеки Станіславом Секрієру обговорив протидію гібридним загрозам з боку Російської Федерації.

26 вересня 2023

14 вересня 2023


Україна ніколи не мала наміру зашкодити польським аграріям, ембарго на зерно треба скасувати - ОП

Україна ніколи не мала наміру зашкодити полякам і розраховує на виважене та обґрунтоване рішення Єврокомісії не поновлювати обмеження на українську агропродукцію після 15 вересня і закликає приєднатися до нього Польщу.

11 вересня 2023


В ОП подякували Естонії за лідерство в розробці механізму передачі російських активів

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив із заступницею міністра закордонних справ Естонії Кюлліке Сілласте-Еллінг реалізацію української Формули миру та притягнення РФ до відповідальності.

01 вересня 2023


На Банковій анонсували початок переговорів про гарантії безпеки ще з однією країною

До декларації щодо надання Україні гарантій безпеки приєдналося 28 країн, із трьома з них уже проводяться переговори про укладення відповідних договорів, а незабаром діалог може розпочатися ще з однією державою.

31 серпня 2023

21 серпня 2023

17 серпня 2023


В ОП відбулося перше засідання робочої групи щодо реалізації безпекового пункту Формули миру

В Офісі Президента відбулося установче засідання робочої групи, яка працюватиме над реалізацією дев’ятого пункту Формули миру Президента Зеленського – «Недопущення ескалації війни та повторення агресії».

07 серпня 2023


У Джидді Україна не допускала компромісу щодо виведення російських військ - ОП

В ОП спростували повідомлення деяких ЗМІ, ніби на зустрічі радників глав держав і урядів у Джидді українська сторона дозволила собі відійти від положення про виведення російських військ з території України як обов`язкової умови та одного з пунктів Формули миру.

04 серпня 2023


Країни-учасниці зустрічі у Джидді розподілять між собою пункти Формули миру – ОП

На саміті в Джидді (Саудівська Аравія), в якому візьмуть участь представники понад 40 держав, буде розподілена відповідальність між країнами щодо співорганізації чи співлідерства у тому чи іншому пункті української формули миру.

27 липня 2023


Євроінтеграція та боєприпаси: на Банковій обговорили співпрацю між Україною та ЄС

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква провів зустріч із заступником генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності Енріке Мора, який перебуває з візитом в Україні.

26 липня 2023

20 липня 2023

29 червня 2023


В ОП пояснили, за яких обставин Зеленський не приїде на саміт НАТО у Вільнюс

Президент Володимир Зеленський не поїде до Вільнюса на липневий саміт НАТО, якщо лідери країн-членів Альянсу не продемонструють мужність і не дадуть чіткого сигналу щодо процесу вступу України.

10 червня 2023


Канада стала 20 країною, яка підписала декларацію на підтримку членства України в НАТО - ОП

Спільна декларація, підписана Володимиром Зеленським і Джастіном Трюдо, містить найсильніше формулювання підтримки євроатлантичних прагнень українців серед країн G7 і вперше публічно фіксує підтримку створення Ради Україна-НАТО.

09 червня 2023


Понад 20 країн вибрали пункти Формули миру, які готові координувати або бути співголовами - ОП

Україна впродовж останнього місяця значно просунулася в підготовці саміту Формули миру, більше 20 країн вже обрали пункт чи пункти, які вони готові координувати або бути співголовами.


Проміжна оцінка виконання семи рекомендацій Єврокомісії може бути впродовж двох тижнів – Жовква

Проміжна оцінка Європейською комісією виконання Україною семи рекомендацій, наданих при отриманні статусу кандидата в члени ЄС, має відбутися впродовж найближчих двох тижнів.

08 червня 2023


В ОП обговорили посилення взаємодії України з державами Центральної та Південної Америки

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква під час телефонної розмови з міністром зовнішньої торгівлі Коста-Рики Мануелем Товаром Ріверою обговорив посилення взаємодії України з державами Центральної та Південної Америки.

30 травня 2023

18 травня 2023

05 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-