Жовква

14 січня 2022


В ОП розраховують, що Чехія підпише декларацію про європерспективу України

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив з радником прем’єр-міністра Чехії з питань зовнішньої політики та безпеки Томашем Пояром можливість підписання двосторонньої декларації про підтримку європейської перспективи України.

11 січня 2022

16 грудня 2021

27 листопада 2021


Заступник голови ОП обговорив у Словенії євроінтеграційні перспективи України

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква у Словенії провів робочі консультації з держсекретарем Офісу Прем’єр-міністра Республіки з питань зовнішніх справ та ЄС Ігорем Сенчаром.

04 листопада 2021


Жовква у Бухаресті обговорив євроатлантичні перспективи України

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква під час візиту до Румунії обговорив з державним секретарем МЗС Денуцом Себастьяном Некулеєску євроатлантичні перспективи України та розвиток відносин між країнами.

02 листопада 2021


В ОП очікують на розширення кола прихильників європерспективи України

Україна очікує, що коло прихильників європерспективи України дедалі розширюватиметься: кілька проєктів документів перебувають на фінальній стадії узгодження, і Київ розраховує на їх підписання до саміту Східного партнерства, який відбудеться в Брюсселі 15 грудня.

23 жовтня 2021

22 жовтня 2021

28 липня 2021


Німеччина запевнила у готовності до консультацій щодо Nord Stream 2 – Офіс Президента

Уповноважений з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Маттіас Люттенберг заявив про готовність німецької сторони до проведення консультацій щодо Північного потоку–2, ініційованих Україною.

24 липня 2021

10 липня 2021


На саміті Кримської платформи запрацює офіс для відстеження ситуації на півострові — Жовква

На саміті Кримської платформи присутнім лідерам іноземних держав планують презентувати Офіс Кримської платформи, який у щоденному режимі 24/7 моніторитиме ситуацію в тимчасово окупованому Криму.


Жовква: Ще є всі шанси зупинити Nord Stream 2

Заступник глави Офісу Президента Ігор Жовква вважає, що "Північний потік-2" все ще має шанси бути зупиненим, і Україна й надалі вестиме переговори зі своїми західними партнерами.

05 липня 2021

19 червня 2021


Жовква обговорив з радником прем’єра Хорватії євроатлантичну інтеграцію України

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив зі спеціальним радником прем’єр-міністра Республіки Хорватія з питань зовнішньої політики Владіміром Дробняком євроатлантичну інтеграцію України.

28 травня 2021


Жовква обговорив ескалацію РФ з представницею відомства канцлера Австрії

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів телефонну розмову з керівником Департаменту з європейських та зовнішньополітичних питань Відомства Федерального канцлера Республіки Австрія Барбарою Каудель-Єнсен.

19 травня 2021

14 травня 2021

11 травня 2021


Жовква: Важливо, аби у підсумковій декларації саміту НАТО йшлося про Україну

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква закликав не спекулювати темою формату саміту країн-членів НАТО у червні та наголосив, що важливими є пункти про Україну у підсумковому документі.

08 травня 2021


Україна отримує дедалі більшу підтримку від держав ЄС в євроінтеграційному курсі - ОП

Декларація про європейську перспективу України, підписана Президентами України і Латвії Володимиром Зеленським та Егілсом Левітсом, закріплює домовленості про те, що Латвія підтримає заявку України на членство у Європейському Союзі.

29 квітня 2021


Жовква обговорив загострення ситуації на сході України з радницею президента Словенії

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква обговорив з радницею Президента Республіки Словенія із закордонних справ Сміляною Кнез загострення безпекової ситуації на сході України та на території тимчасово окупованого Криму.

28 квітня 2021


Ексглаві МЗС Польщі Чапутовичу вручили український орден

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква вручив від імені Глави Української держави орден «За заслуги» ІІІ ступеня Яцеку Чапутовичу, міністру закордонних справ Республіки Польща у 2018-2020 роках.

24 квітня 2021

20 квітня 2021


Жовква обговорив із радником прем'єра Хорватії безпеку на Сході

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив зі спеціальним радником прем’єр-міністра Хорватії з питань зовнішньої політики Владіміром Дробняком безпекову ситуацію на сході України в контексті ескалації з боку РФ.

15 квітня 2021


В ОП розповіли чеським урядовцям про ескалацію ситуації на сході України

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква повідомив про ескалацію ситуації на сході України керівнику секретаріату уряду Чехії Тінде Барті та державному секретарю з європейських питань чеського уряду Мілені Грдінковій.

09 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-