Співпраця між Україною та ЄС: в Офісі Президента відбулася зустріч з єврокомісаром Йоханссон
Заступник керівника ОП Ігор Жовква обговорив з єврокомісаром з питань внутрішніх справ Ільвою Йоханссон низку питань щодо співпраці між Україною та ЄС.
12 вересня 2024
Заступник керівника ОП Ігор Жовква обговорив з єврокомісаром з питань внутрішніх справ Ільвою Йоханссон низку питань щодо співпраці між Україною та ЄС.
13 серпня 2024
Україна і Велика Британія провели перший раунд переговорів щодо укладення двосторонньої угоди про перехід до сильнішого та глибшого партнерства.
02 липня 2024
Про суттєвий прогрес у підготовці проєкту безпекової угоди з Чехією було заявлено після переговорів заступника керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви з генеральним директором з питань безпеки та багатосторонніх відносин Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Давидом Конецьким.
27 червня 2024
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква під час зустрічі у Люксембурзі з директором Департаменту з питань безпекової політики Лаурою Губерті та заступником директора Департаменту з питань оборони Ніколасом Гіртеном обговорили безпекову ситуацію в Україні та масштаб руйнування об’єктів критичної інфраструктури, передусім енергетичної.
21 червня 2024
Переговори про вступ України до Євросоюзу відбуватимуться на основі нової моделі, яка передбачає кластерний підхід.
В Офісі Президента відбувся фінальний раунд переговорів із Польщею щодо підписання двосторонньої безпекової угоди.
16 червня 2024
У низці країн долучення до підсумкового комюніке Саміту миру вимагає певних процедур, а в деяких представники мають спочатку проконсульватися зі своїм керівництвом.
15 червня 2024
Чилі активно, на найвищому рівні, долучилася до участі в Глобальному саміті миру, а після його завершення буде дуже активно долучена до реалізації конкретних пунктів Формули миру.
Нові країни виявили бажання бути співлідерами по пунктах Формули миру, які розглядатимуться на Глобальному саміті миру у Швейцарії.
08 червня 2024
В Офісі Президента відбувся черговий раунд переговорів щодо безпекової угоди між Україною та Європейським Союзом.
23 травня 2024
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква під час зустрічі у Києві зі спеціальним уповноваженим МЗС Греції з питань України Спиридоном Ламбрідісом домовився завершити переговори щодо підготовки двосторонньої безпекової угоди.
21 травня 2024
Україна та Швеція розпочали переговори щодо укладення двосторонньої безпекової угоди.
17 травня 2024
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква зустрівся із заступницею генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Марі-Доа Безансено.
10 травня 2024
Україна та Бельгія розпочали переговори щодо укладення угоди про співпрацю у сфері безпеки.
24 квітня 2024
Українська та португальська сторони розпочали роботу над проєктом двосторонньої безпекової угоди й узгодили графік подальших переговорів.
11 квітня 2024
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква та генеральний директор Європейського бюро Міністерства закордонних справ Японії Накагоме Масаші обговорили проєкт двосторонньої безпекової угоди на виконання Спільної декларації G7.
09 квітня 2024
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква та дипломатичний радник премʼєр-міністра Португалії Жорж Монтейро обговорили укладення двосторонньої безпекової угоди на виконання Спільної декларації «Групи семи» про підтримку України.
Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква і посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ Італії, уповноважений з підготовки Конференції з питань відбудови України Давіде Ла Чечіліа обговорили виконання безпекової угоди.
04 квітня 2024
Україна та Литва провели переговори щодо укладення безпекової угоди, сторони визначили ключові пункти й узгодили графік роботи над підготовкою документа.
16 березня 2024
Україна наразі веде переговори із десятьма державами щодо підписання двосторонніх угод про гарантії безпеки.
15 березня 2024
Україна має чітку позицію, що країна-агресор Росія, яка порушує всі міжнародні правила та гуманітарні норми, не буде учасником першого Глобального саміту миру, й ті країни, які справді хочуть досягти на ньому результату, її поділяють.
У найближчому майбутньому буде укладена «доволі сильна і потужна» двостороння безпекова угода з Японією, вже проведено кілька раундів переговорів.
Україна сподівається, що санкційна політика Японії проти РФ стане прикладом для інших країн Азійсько-Тихоокеанського регіону.
14 березня 2024
Україна та Латвія розпочали переговори щодо укладення двосторонньої безпекової угоди.
07 березня 2024
Не можна виключати, що вчорашній російський ракетний удар по Одеському порту був націлений на делегацію Володимира Зеленського або Прем'єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса.
25 лютого 2024
На шляху до членства в ЄС та інтеграції до його внутрішнього ринку Україна не порушує жодних угод і хоче, щоб їх не порушували інші члени Євросоюзу.
В Офісі Президента України застерігають, що бюрократичні рішення, які мають бути ухвалені для початку переговорів про вступ України в ЄС, не повинні стати заручником політичних подій.
19 лютого 2024
Безпекові угоди з Францією та Німеччиною передбачають конкретний обсяг допомоги Україні.
03 лютого 2024
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч із делегацією Французької Республіки, під час якої докладно обговорили широкий спектр актуальних питань міжнародного та двостороннього порядку денного.
Угода з Німеччиною про гарантії безпеки має показати країні-агресору, що Німеччина серйозно налаштована на підтримку України.
реклама