Франція підтримує надання Україні й Молдові статусу кандидата в ЄС

Франція підтримує надання Україні й Молдові статусу кандидата в ЄС

Укрінформ
Міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна заявляє, що Париж підтримує негайне надання Україні і Молдові статусу кандидата у члени ЄС.

Про це вона сказала журналістам у Люксембурзі, де проходить зустріч міністрів закордонних справ ЄС, передає Укрінформ.

“На національному рівні ми вважаємо за доцільне негайно надати статус кандидата Україні й Молдові. Це позиція Франції, це позиція президента, яку він висловив кілька днів тому, коли був у Києві”, - сказала Колонна.

За її словами, цей статус має супроводжуватись "дорожньою картою".

“Це послання підтримки Україні й українському народу щодо подальшої економічної, політичної, гуманітарної, а також військової допомоги... Це також очевидне послання росії, яке вона повинна зрозуміти”, - підкреслила глава МЗС Франції.

Вона зазначила, що рішення про надання статусу кандидата має стати “історичним для України, історичним для Європи, а також для бачення світу, який ми захищаємо”.

Читайте також: ЄС має надати статус кандидата Україні - Бербок

Як повідомляв Укрінформ, Європейська комісія оприлюднила позитивний висновок щодо можливості України приєднатися до ЄС, що є обов’язковим формальним кроком перед розглядом питання про надання Україні статусу країни-кандидата на входження до ЄС на рівні Європейської ради 23-24 червня 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-