Україна виключає припинення вогню і не піде на угоду з москвою щодо територіальних поступок – ОП

Україна виключає припинення вогню і не піде на угоду з москвою щодо територіальних поступок – ОП

Укрінформ
Україна виключає згоду на припинення вогню з росією і не погодиться на жодну угоду з москвою, яка б передбачала визнання захоплення української території.

Про це в інтерв'ю Reuters заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, передає Укрінформ.

Він визнав, що позиція Києва щодо війни стає дедалі більш безкомпромісною, і підкреслив, що будь-які поступки призвели б до негативних наслідків для України, оскільки після перерви у бойових діях рф завдала б ще більшого удару.

"Війна не припиниться (після будь-яких поступок - ред.). Її просто призупинять на деякий час. Росіяни інтенсивно нарощуватимуть озброєння, живу силу і працюватимуть над помилками, трохи модернізуються, звільнять багатьох генералів… І розпочнуть новий наступ, ще більш кривавий і масштабний», - заявив Подоляк.

Читайте також: Подоляк: Будь-яка поступка росії – це відкладена на декілька років війна

При цьому радник глави ОП назвав «дуже дивними» заклики на Заході щодо термінового припинення вогню, яке б зафіксувало позиції російських сил на території, яку вони захопили на півдні та сході України.

"Сили (рф - ред.) мають залишити країну, і після цього буде можливе поновлення мирного процесу", - підкреслив він.

Водночас Подоляк додав, що припинення вогню зіграло б на руку кремлю.

"Вони хочуть зафіксувати якісь військові успіхи. Військових успіхів точно не буде завдяки нашим західним партнерам", - наголосив він.

За словами Подоляка, еліти Європи та США мають зрозуміти: росіян не можна залишати на півдорозі, тому що вони посилюватимуть «реваншистські настрої і будуть ще жорстокішими... Їх потрібно перемогти, завдати їм такої болючої поразки, наскільки це можливо».

Як повідомлялося, раніше радник глави ОП Михайло Подоляк заявляв, що переговори України з російською федерацією зупинені доти, доки рф не зможе об'єктивно дивитися на ситуацію.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-