Подоляк: Поки росія вважає, що воює з НАТО - переговори неможливі

Подоляк: Поки росія вважає, що воює з НАТО - переговори неможливі

Укрінформ
Переговори України з російською федерацією зупинені доти, доки рф не зможе об'єктивно дивитися на ситуацію.

Про це радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк сказав в інтерв'ю «Настоящему Времени», повідомляє Укрінформ.

За його словами, росія повернулася до такого початкового, "не зовсім виразного уявлення про світ і свою роль у світі", досі не усвідомила, що вона вже 85 днів воює проти України, а не проти НАТО.

"Це заважає їм адекватно сприймати і переговорний процес", - упевнений Подоляк.

Читайте також: Подоляк: Будь-яка поступка росії – це відкладена на декілька років війна

«Це ж як у людських стосунках. Якщо сторони не мають інтересу, не бачать взаємних точок обговорення, то їм не буде цікаво спілкуватися. Так само і в переговорному процесі. Немає про що говорити, немає ліній, що перетинаються, коли сторони готові виразно й об'єктивно, наголошую, логічно пояснювати свої мотиви. Важко слухати весь час, коли тобі кажуть: «У вас там нацисти», - сказав радник глави Офісу Президента.

Читайте також: Подоляк: Будь-яка поступка росії – це відкладена на декілька років війна

При цьому він наголосив, що переговори – це також обов'язковий інструмент під час війни. Безперечно, сказав Подоляк, є військова складова, є дипломатична, є переговорна складова. Але переговори – це майданчик, на якому сторони, по-перше, адекватно оцінюють себе, а по-друге, адекватно оцінюють перебіг бойових дій та, крім того, позицію своєї країни.

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого російська федерація почала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. Російські загарбники обстрілюють і бомблять мирні міста та села України, катують і вбивають мирне населення. США, ЄС та інші країни запровадили та продовжують запроваджувати санкції проти росії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-