Рада не розглядатиме законопроєкт про позбавлення громадянства чоловіків, які виїхали за кордон

Рада не розглядатиме законопроєкт про позбавлення громадянства чоловіків, які виїхали за кордон

Укрінформ
Проєкт закону, який пропонує позбавляти українського громадянства військовозобов'язаних осіб, які виїхали за кордон під час воєнного стану та не повернулись упродовж 30 днів, не буде розглядатися у Верховній Раді.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомила уповноважена Верховної Ради у Конституційного Суду України, народний депутат із парламентської фракції "Слуга народу" Ольга Совгиря.

"Законопроект №7381 про позбавлення громадянства за неповернення з-за кордону, зареєстрований у парламенті днями, розглядатися не буде. Колеги відкликають свої підписи під законопроєктом. Чому законопроєкт не може бути ухвалений, колегам пояснила. Баланс між суспільним запитом та Конституцією відновлено", – зазначила Совгиря.

Читайте також: Президент про зброю на руках у людей після війни: Ми повинні знайти порозуміння і правила

Як повідомлялося, народні депутати 17 травня зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт "Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дій в умовах воєнного часу для зміцнення економіки та обороноздатності держави" (№7381).

Читайте також: Президент пропонує продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію на 90 діб

Документ передбачає позбавлення українського громадянства військовозобов'язаних, які виїхали за кордон під час воєнного стану та не повернулись упродовж 30 днів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-