Громадянство

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 березня 2024


Примусово отримані російські паспорти без заяви про зміну громадянства є фіктивними - ЦПД

Примусове отримання українцями на тимчасово окупованих територіях паспортів Російської Федерації не означає автоматичну зміну громадянства. Для цього потрібна заява особи про зміну громадянства.

07 березня 2024


Президент Литви позбавив громадянства балерину Ілзу Лієпу та бізнесмена Юрія Кудімова

Президент Литви Гітанас Науседа підписав указ про позбавлення литовського громадянства артистки балету Ілзи Лієпи, яка проживає в Росії та підтримує агресивну політику президента РФ.

29 лютого 2024


В Україну навіть під час війни приїздять жити іноземці та отримують громадянство - Міграційна служба

До початку введення воєнного стану навчання було дуже потужним напрямом міграції в Україну завдяки високому рівню вищої освіти та помірною ціною, тому і переважна більшість іноземців у нашому регіоні – саме студенти.

28 лютого 2024

27 лютого 2024


Українці на ТОТ зможуть оформити тимчасове посвідчення громадянина через членів сімʼї

Українці на тимчасово окупованих територіях зможуть оформити тимчасове посвідчення громадянина України за заявою членів сім'ї або законних представників, які перебувають на підконтрольній території.

26 лютого 2024

15 лютого 2024


У Латвії Конституційний суд визнав законним мовний іспит для росіян

Конституційний суд Латвії визнав такою, що відповідає Конституції, норму Імміграційного закону, що зобов'язує громадян Росії, які раніше були (не) громадянами Латвії, у визначені законом терміни скласти іспит з латиської мови та вказати джерело доходів, щоб отримати посвідку на постійне проживання в ЄС.


Президенту Литви запропонували позбавити громадянства балерину Ілзе Лієпу

Литовська комісія у справах громадянства запропонувала президенту країни Гітанасу Науседі позбавити громадянства Литви Ілзе Лієпу, балерину, яка проживає в Росії та підтримує агресивну політику президента РФ.

08 лютого 2024


Сьомий мільярдер вийшов із громадянства РФ після початку повномасштабної війни

Бізнесмен Василь Анісімов, який перебуває під санкціями, вийшов з російського громадянства. Він став сьомим мільярдером, який зробив це після початку повномасштабної війни Росії проти України.

02 лютого 2024


У Німеччині спростили отримання громадянства

Палата федеральних земель Німеччини (Бундесрат) схвалила в п'ятницю, 2 лютого, реформу законодавства про громадянство ФРН, яка полегшує отримання німецького паспорта та дозволяє подвійне громадянство.

01 лютого 2024


У Фінляндії пропонують не давати паспорти росіянам, які не відмовилися від громадянства РФ

Міністр оборони Фінляндії Антті Хяккянен вважає, що країні слід перейти до «принципу взаємності» під час видачі фінського паспорта, тобто надавати подвійне громадянство лише громадянам тих країн, які надають подвійне громадянство фінам.

27 січня 2024


У Молдові заявили, що російські мільйонери обманом намагались отримати громадянство

Голова Агентства державних послуг Молдови (АДП) Мірча Єшану заявив, що з моменту початку війни в Україні в Молдові було здійснено щонайменше 30 спроб отримати громадянство обманним шляхом.

23 січня 2024


Діаспора привітала внесення на розгляд ВР законопроєкту про множинне громадянство

Світовий конгрес українців (СКУ) вітає рішення Президента України Володимира Зеленського внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт, який дасть змогу запровадити інститут множинного громадянства.

22 січня 2024

18 січня 2024

17 січня 2024

15 січня 2024


Засновник космічних стартапів з РФ відмовився від російського громадянства

Засновник російського та міжнародних космічних стартапів "Даурія", Momentus Space, Destinus бізнесмен Михайло Кокорич відмовився від російського громадянства через «незгоду з російським вторгненням в Україну та політикою уряду Путіна».

09 січня 2024

06 січня 2024


МЗС про громадянство РФ для депортованих дітей: Цей «акт» порушує закон України і міжнародне право

Всі діти-громадяни України, які були примусово переміщені на територію РФ під надуманим приводом так званого «гуманітарного захисту», залишаються громадянами України. Українська влада продовжує вживати всіх можливих заходів для захисту їхніх законних прав і свобод.

05 січня 2024


Латвія може депортувати 1167 громадян РФ

Депортація з Латвії загрожує 1167 громадянам РФ, які не виконали вимог поправок до закону про імміграцію та не надали документи для отримання посвідки на проживання в країні, згідно з  інформацією з латвійської Дирекції у справах громадянства та міграції (PMLP).

04 січня 2024

23 грудня 2023


Сальвадор спростив надання громадянства іноземним біткоїн-інвесторам

Конгрес Сальвадору схвалив міграційний закон, що передбачає прискорене надання громадянства іноземцям, які роблять "пожертви" у біткоїнах на державні програми соціального та економічного розвитку.

21 грудня 2023


Російська пропаганда поширює фейк про «американське громадянство» дітей Умєрова - Лещенко

Російські пропагандисти активно поширювали фейк про начебто американське громадянство дітей міністра оборони Рустема Умєрова. Насправді всі троє дітей мають українське громадянство та отримали його в посольстві України в США.


Голова ВККС заявив, що у нього немає російського паспорта, і попросив посилену охорону

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Роман Ігнатов назвав безпідставними і необгрунтованими звинувачення на його адресу у начебто наявності громадянства Російської Федерації.


У конкурсній комісії ВККС просять Ігнатова відповісти, чи має він російське громадянство

Члени конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів наголошують, що під час конкурсу до ВККС Роман Ігнатов надав документи та пояснення, що підтверджували наявність громадянства України й відсутність громадянства інших держав.

19 грудня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-