Громадянство

16 червня 2020


Президент увів Горовця і Єніна до складу Комісії з питань громадянства

Президент Володимир Зеленський увів до складу Комісії при Президентові України з питань громадянства першого заступника міністра юстиції Євгенія Горовця та заступника міністра закордонних справ Євгенія Єніна.

29 травня 2020

18 травня 2020


У Раді не погодились зняти з порядку денного президентський законопроєкт про громадянство

Керівники парламентських фракцій, груп і комітетів не підтримали пропозицію виключити з порядку денного президентський законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства".

06 травня 2020


Українці у Польщі за квартал зареєстрували в консульських установах 782 немовлят

У першому кварталі цього року в консульських установах України на території Польщі 782 новонароджених зареєстровано громадянами України. Водночас, у першому кварталі на території РП зафіксовано смерть 117 українців.

24 квітня 2020

11 березня 2020


В Росії прийняли закон про визнання українців та білорусів “носіями російської мови”

Російська Рада федерації на пленарному засіданні 11 березня схвалила закон про визнання громадян Білорусі та України, які вільно володіють російською мовою, її носіями без проходження співбесіди.

27 лютого 2020

06 лютого 2020


В СКУ закликають Верховну Раду доопрацювати проєкт закону щодо питань громадянства

Cвітовий конґрес українців (СКУ) закликав Верховну Раду України доопрацювати проєкт закону № 2590 "Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства" з метою впровадження дієвих безпекових механізмів в умовах російської агресії та подальшого залучення української діаспори до розбудови України та її підтримки на міжнародному рівні. 

01 лютого 2020


Підозрюваний у вбивстві Окуєвої незаконно отримав громадянство України — поліція

Підозрюваний у справах про замовні вбивства директора ДП "Капарол Україна", директора управління реклами КП "Київський метрополітен" та ветерана АТО Аміни Окуєвої незаконно отримав громадянство України.

30 січня 2020


Нобелівський комітет виправив помилку про "російське громадянство" Франка

На сайті Нобелівського комітету виправили інформацію про громадянства Івана Франка - в даних стосовно країни проживання українського поета зазначено "Австро-угорська імперія, нині Україна", а не "Російська Федерація", як раніше.

22 січня 2020

21 січня 2020


В Одесі чиновники “заробляли” на легалізації іноземців

Співробітники Служби безпеки викрили посадових осіб Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області на отриманні неправомірної вигоди за легалізацію іноземних громадян на території нашої країни.

27 грудня 2019

20 грудня 2019

16 грудня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-