Україна в Радбезі ООН представить факти невиконання «Мінська» Росією

Україна в Радбезі ООН представить факти невиконання «Мінська» Росією

Укрінформ
Україна використає анонсоване Росією на 17 лютого засідання Ради Безпеки ООН щодо стану виконання Мінських домовленостей задля представлення світові фактів їх недотримання Кремлем.

Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко на онлайн-брифінгу у вівторок, 1 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Що стосується оголошених вчора Росією намірів про проведення 17 лютого брифінгу Ради Безпеки ООН з питання виконання Мінського комплексу заходів, то Україна разом з партнерами використає цю нагоду, аби представити міжнародній спільноті факти невиконання РФ своїх зобов’язань в рамках мирного врегулювання збройного конфлікту ( на сході нашої держави. – ред.)», - сказав Ніколенко.

Читайте також: Данілов: Якби Мінські угоди можна було виконати, це б давно вже зробили

Як повідомлялося, 31 січня відбулось засідання Ради Безпеки ООН, дискусія на якому чітко засвідчила позиції та підходи членів міжнародного співтовариства та керівництва ООН з приводу найсерйознішої безпекової кризи в Європі, створеної внаслідок тимчасової окупації Росією Криму та здійснення нею збройної агресії на Донбасі.

17 лютого за ініціативою Росії, яка головуватиме у Раді Безпеки, відбудеться засідання, на якому розглядатиметься стан виконання Мінських домовленостей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-