Данілов розповів про план Путіна щодо України

Данілов розповів про план Путіна щодо України

Укрінформ
Внутрішня дестабілізація України є зараз головним завданням для президента РФ Володимира Путіна.

Як передає Укрінформ, про це заявив секретар РНБО України Олексій Данілов в інтерв'ю «Українській правді».

«Який план сьогодні у Путіна? Внутрішня дестабілізація в нашій країні. Якщо тільки відбудеться внутрішня дестабілізація, потім він буде мати можливість скористатися цією дестабілізацією для того, щоб зробити свою чорну справу. Крапка. Якщо не буде внутрішньої дестабілізації, буде набагато складніше виконувати ті завдання, які вони поставили перед собою», - наголосив Данілов, додавши, що Росія прагне знищити Україну як державу.

Секретар РНБО також вважає, що у Путіна є план зробити реконструкцію радянської імперії, але без участі України жодної імперії не відбудеться. Водночас Данілов підкреслив, що «перш ніж зазіхати на чужий город, Росії треба розібратися із власними величезними проблемами й викликами».

Читайте також: Данілов заявив, що Росія зараз фізично не здатна до великого вторгнення в Україну

Як повідомлялось, у листопаді минулого року заступник секретаря РНБО Руслан Демченко в колонці для Укрінформу наголосив, що на Україну насувається нова хвиля дестабілізації – спровокованої ззовні внутрішньої турбулентності в усіх сферах. Серед прогнозованих хвиль: енергетична криза, «антиковідні» протести, дискредитація українських чиновників, підбурювання праворадикальних сил та інше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-