Державний Прапор, газ та інше - що планує розглянути Кабмін

Державний Прапор, газ та інше - що планує розглянути Кабмін

Укрінформ
Кабінет Міністрів на черговому засіданні у середу планує розглянути проєкт постанови про затвердження порядку виготовлення Державного Прапора України.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на порядок денний засідання, оприлюднений на Урядовому порталі, вніс на розгляд членів КМУ цей документ перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Олексій Любченко.

У пояснювальній записці до проєкту постанови зазначається, що це рішення необхідно ухвалити задля встановлення єдиних загальних вимог до виготовлення з тканини Державного Прапора України, який використовують під час військового поховального ритуалу.

Міністр оборони Андрій Таран ініціював внесення змін до порядку проведення військової підготовки громадян за програмою підготовки офіцерів запасу.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський пропонує затвердити угоду між Кабінетом Міністрів та урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом.

Читайте також: Оборонна співпраця: Таран розповів, про що домовились з главою Пентагону

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко ініціював внесення змін до методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет вніс на розгляд колег питання про наукові об’єкти, що становлять національне надбання, а також затвердження Державного стандарту професійної (професійно-технічної) освіти.

Планується також внесення змін до порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

У порядку денному - внесення змін до порядку перевезення анатомічних матеріалів людини в межах України, ввезення таких матеріалів на митну територію та вивезення їх за межі митної території України.

Може бути змінений порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Електронне урядуванняˮ.

Читайте також: В Україні створять Єдиний портал цифрової грамотності

Міністри планують сформувати делегацію для захисту восьмої періодичної доповіді України про виконання Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, а також схвалити проєкт меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та урядом Королівства Саудівська Аравія про взаємне скасування короткострокових віз для пред’явників дипломатичних, спеціальних і службових паспортів.

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерій Тарасюк запропонував урядовцям розглянути питання про забезпечення проведення розрахунків за послуги розподілу природного газу.

Міністри планують погодити низку законопроєктів, які потім внесуть на розгляд Верховної Ради. Зокрема, зміни до Бюджетного кодексу та Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази на період до 2030 року, до Закону “Про гуманітарну допомогуˮ щодо вдосконалення порядку визнання товарів, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою, а також Закону “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинівˮ щодо розширення доступу до джерел інформації для цілей виявлення та розшуку активів.

Вони планують також погодити проєкт Указу Президента щодо уповноваження міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова на підписання Листа про відмову № 1 до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-