Тариф

01 березня 2021

26 лютого 2021

25 лютого 2021

24 лютого 2021

23 лютого 2021


Шмигаль доручив «тарифній» комісії розібратися з боргами теплоенерго

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), верифікувати всі борги підприємств теплопостачання.


Мешканці 30-кілометрової зони ЮАЕС перекрили трасу – вимагають пільговий тариф

Мешканці села Мигія Первомайського району Миколаївщини перекрили державну трасу М-14 з вимогою відновити пільговий тариф на електроенергію для мешканців території 30-кілометрової зони навколо Южноукраїнської АЕС.

22 лютого 2021

17 лютого 2021

16 лютого 2021


Україна має відмовитись від перехресного субсидіювання в енергетиці - Копач

Для того, що Україна мала змогу продовжити синхронізацію своєї Об’єднаної енергосистеми з європейською енергетичною мережею ENTSO-E, в країні має бути припинене перехресне субсидіювання в енергетиці, основний тягар якого покладено на НАЕК «Енергоатом».


Нацкомісія пояснила зростання тарифів інфляцією та споживанням газу і тепла

Голова Національної комісії з регулювання енергетики і ЖКГ (НКРЕКП) Валерій Тарасюк заявляє, що зростання тарифів це, як правило, закономірна реальність, якщо в країні значна інфляція і падають обсяги споживання.

15 лютого 2021


Раді пропонують створити «орган-арбітр» щодо комунальних тарифів

У Верховній Раді зареєстровані законопроєкти, що передбачають створення Державної житлово-комунальної інспекції, що перевірятиме економічне обґрунтування цін на житлово-комунальні послуги та якість надання цих послуг.

12 лютого 2021

10 лютого 2021

09 лютого 2021

05 лютого 2021


Споживачам не потрібно повідомляти органи соцзахисту про зміну постачальника газу - Нафтогаз

Міністерство соціальної політики спростило процедури, і тепер отримувачам пільг та субсидій не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти управління соціального захисту населення (УСЗН) про зміну постачальника та щомісячну ціну газу. 

04 лютого 2021

03 лютого 2021

02 лютого 2021


Відновити пільговий тариф на електроенергію вимагали на Миколаївщині

Кілька десятків мешканців села Мигія Первомайського району Миколаївщини перекрили державну трасу М-14 з вимогою відновити пільговий тариф на електроенергію для мешканців територій, які перебувають в 30 кілометрової зони навколо АЕС.

01 лютого 2021


Депутати Луцької міськради звернулись до керівництва країни з приводу тарифів

Депутати Луцької міської ради під час позачергової сесії 1 лютого прийняли звернення до керівництва України про необхідність функціональних змін на ринку енергоносіїв та комунальних послуг.


Високі тарифи на газ: на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей перекрили дорогу

У селі Оршівці, яке розташоване на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей, кілька десятків людей перекрили трасу національного значення Н-10. Пікетувальники протестують проти високих тарифів на газ та його транспортування.

30 січня 2021

29 січня 2021


Разумков підписав закон про 1,4 мільярда на компенсації за електроопалення

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон №4672 про внесення змін до додатка №3 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо компенсації у зв'язку з підвищенням тарифів на електричну енергію.


Разумков не підтримав призначення Вітренка через мільйонні премії і тарифну політику

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пояснив, що утримався під час голосування за призначення Юрія Вітренка на посаду віцепрем'єр-міністра - міністра енергетики через його багатомільйонні премії та тарифну політику.


На Буковині знову перекрили магістраль, поліція просить маршрутки їхати в об’їзд

У селі Берегомет, що в Чернівецькій області, пікетувальники знову перекрили трасу національного значення Н-10 сполученням «Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Новоселиця» - люди невдоволені тарифами на газ та транспортування.


Нафтогаз звірить обсяги пільгового газу, закупленого збутовими компаніями і проданого населенню

Нафтогаз звірить фактичне споживання населенням газу за спеціальною ціною з обсягами, які газзбути закупили у «Газопостачальної компанії Нафтогаз Трейдинг» (ГК "Нафтогаз трейдинг") з метою продажу населенню.

28 січня 2021

27 січня 2021

26 січня 2021

25 січня 2021


У Житомирі знову зібрався «тарифний» протест

У Житомирі під час п’ятої акції проти підвищення тарифів на газ, його доставку та електроенергію люди пікетували будівлю ОДА та облради і перекривали одну із центральних вулиць - Велику Бердичівську.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-