Тариф

29 липня 2021


Ціни на тепло для населення можуть зрости на 15-70% - прогноз

За прогнозом міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», зростання ціни на газ, що постачається за угодами між підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) та компанією «Нафтогаз Трейдинг», може призвести до підвищення тарифів на теплову енергію для населення на 15-70%.

23 липня 2021


Несплата послуг на енергоринку ускладнює підготовку до опалювального сезону – Укренерго

Рішення судів, через які окремі компанії отримують можливість не оплачувати послуги з розподілу електроенергії, призводять до збільшення заборгованості на ринку та негативно впливають на підготовку до опалювального сезону.

22 липня 2021


НКРЕКП застерігає суди від встановлення тарифів для «певних обленерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявляє про недопустимість встановлення окремими судами тарифів з розподілу електроенергії для певних обленерго. 

21 липня 2021


Вирівнювання тарифів на електрику для промисловості й населення неминуче - НКРЕКП

Керівник Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк вважає неминучим вирівнювання тарифів на електрику для промисловості та населення.

19 липня 2021

13 липня 2021

12 липня 2021


НКРЕКП не покриватиме аномальних витрат електроенергії Вінницяобленерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не враховуватиме аномальні перевитрати електроенергії "Вінницяобленерго" при встановленні тарифів на розподіл електроенергії.

08 липня 2021

07 липня 2021


Формувати тарифи на тепло відтепер буде місцева влада – рішення регулятора

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передала повноваження з регулювання діяльності підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) органам місцевого самоврядування.


В Україні переглянуть тарифи на послуги 16 енергокомпаній

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує переглянути тарифи на послуги універсальних постачальників послуг за результатами виїздних перевірок.


В Україні підвищили тарифи на операції з трансплантації

КМУ ухвалив постанову про внесення змін до переліку послуг та тарифів на послуги з трансплантації. Запропоновані зміни передбачають розширення переліку послуг із трансплантації та підвищення тарифів на трансплантацію печінки, нирки та кісткового мозку.

02 липня 2021

01 липня 2021


У столиці подорожчало паркування

У Києві в четвер, 1 липня, встановлюються нові тарифи на паркування автомобілів у центрі та поблизу з центром міста на муніципальних майданчиках уздовж доріг та вулиць.

29 червня 2021


Тарифи на електроенергію не зростуть до 1 серпня - рішення уряду

Кабінет Міністрів України продовжив термін дії чинного покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО) до 1 серпня 2021 року, а також зберіг діючу ціну на електроенергію для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/ кВт-год.

25 червня 2021

23 червня 2021

18 червня 2021


Рада заслухає доповідь Галущенка про стан паливно-енергетичного комплексу

Верховна Рада під час години запитань до уряду заслухає доповідь міністра енергетики Германа Галущенка щодо стану та перспектив розвитку паливно-енергетичного комплексу України та його впливу на тарифну політику уряду.

17 червня 2021


У Нафтогазі спростували зростання ціни: побутові клієнти отримують газ по 7,96 гривні

Усі клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» за замовчуванням обслуговуються за річним тарифним планом «Фіксований», тобто 7,96 грн за кубометр із ПДВ, без вартості розподілу.

07 червня 2021


Тарас Качка назвав найбільший виклик в українській енергетиці

Найбільший виклик в українській енергетиці - бідність людей, які не можуть собі дозволити платити ринкову вартість електроенергії, тому у країні питання зменшення викидів пов’язано із зобов’язаннями доступної електроенергії для населення.

03 червня 2021

31 травня 2021


ОАСК взявся за справу про плату за транспортування газу для населення

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо оскарження постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо плати за транспортування газу.


Разумков сподівається, що уряд незабаром прозвітує про виконання «тарифної» постанови

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що Кабінет Міністрів незабаром прозвітує про виконання постанови "Про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв'язку з підвищенням цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-