Тариф

24 вересня 2021


Рада сьогодні заслухає Шмигаля – щодо тарифів і цін на «комуналку»

Верховна Рада під час години запитань до уряду у п‘ятницю, 24 вересня, заслухає Прем‘єр-міністра Дениса Шмигаля щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення, а також щодо надання субвенцій місцевим бюджетам для надання пільг і житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

21 вересня 2021

16 вересня 2021

15 вересня 2021


Іспанський уряд вдається до надзвичайних заходів для зниження цін на електроенергію

Уряд Іспанії, очолюваний соціалістами, оголосив про надзвичайне й термінове зниження податків на електроенергію через політичну кризу, спровоковану цінами на електрику після того, як в країні зафіксували найвищі ціни в Європі.

11 вересня 2021

10 вересня 2021

01 вересня 2021

30 серпня 2021

27 серпня 2021


В Україні пропонують заборонити відключення ТКЕ від енергопостачання в опалювальний сезон

Асоціація «Укртеплокомуненерго» пропонує розробити в Україні механізм автоматичного коригування тарифу на теплову енергію, а також заборонити відключення об’єктів ТКЕ від енергопостачання протягом опалювального періоду.

26 серпня 2021

22 серпня 2021


Шмигаль анонсував перший раунд переговорів з ЄС щодо прискореного скасування митних тарифів

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що у вересні відбудеться перший раунд переговорів української та європейської сторін щодо прискорення скасування митних тарифів у двосторонній торгівлі.

18 серпня 2021

12 серпня 2021

11 серпня 2021

06 серпня 2021


Міненерго закликає НКРЕКП не скорочувати інвестпрограми з модернізації електромереж

Міністерство енергетики закликає Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вжити заходів, спрямованих на недопущення зниження обсягу виконання передбачених інвестиційними програмами заходів, зокрема, в частині підвищення надійності роботи електричних мереж, та посилити контроль за якістю їх виконання.


«Тарифна» комісія вирівняла цінові обмеження на різних сегментах ринку електроенергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), вирівняла цінові обмеження (прайскепи) на різних сегментах ринку електроенергії.

03 серпня 2021

29 липня 2021


Ціни на тепло для населення можуть зрости на 15-70% - прогноз

За прогнозом міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», зростання ціни на газ, що постачається за угодами між підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ) та компанією «Нафтогаз Трейдинг», може призвести до підвищення тарифів на теплову енергію для населення на 15-70%.

23 липня 2021


Несплата послуг на енергоринку ускладнює підготовку до опалювального сезону – Укренерго

Рішення судів, через які окремі компанії отримують можливість не оплачувати послуги з розподілу електроенергії, призводять до збільшення заборгованості на ринку та негативно впливають на підготовку до опалювального сезону.

22 липня 2021


НКРЕКП застерігає суди від встановлення тарифів для «певних обленерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявляє про недопустимість встановлення окремими судами тарифів з розподілу електроенергії для певних обленерго. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-