Євроінтеграцію підтримують 56% українців, вступ до НАТО – 51%

Євроінтеграцію підтримують 56% українців, вступ до НАТО – 51%

Опитування
Укрінформ
56% громадян України наразі підтримують економічну інтеграцію України з Європейським Союзом.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.

Так, загалом 56% опитаних українців висловили схвальне ставлення до євроінтеграції України. Порівняно з минулим роком кількість людей, які підтримують такий курс держави, збільшилася на 4% (2020 рік — 52%).

Окрім цього, 51% українців підтримують вступ України до НАТО. Торік цей показник становив 49%.

Найбільше схвалення вступу України до ЄС та НАТО спостерігається у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Вінницькій, Київській областях. Водночас менше підтримують такі курси держави в Харківській, Одеській областях та в Сєвєродонецьку.

Читайте також: Опитування виявило дві найбільші мрії українців

Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19 196 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 65%.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-