Нинішній варіант великого Державного герба не набере 300 голосів у Раді - Разумков

Нинішній варіант великого Державного герба не набере 300 голосів у Раді - Разумков

Укрінформ
Голова Верховної Ради вважає, що запропонований президентським законопроєктом №5712 варіант великого Державного Герба у другому читанні не матиме підтримки 300 депутатів.

Про це Дмитро Разумков сказав в ефірі програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер", передає кореспондент Укрінформу.

"Під час позачергової сесії 24 серпня, ініційованої Президентом до Дня Незалежності, була можливість прийняти його (законопроєкт №5712 "Про великий Державний Герб України" - ред.) лише в першому читанні, бо в багатьох колег є зауваження до цього макета. Я думаю, що дискусія щодо нього триватиме… Станом на сьогодні я не бачу 300 голосів, об’єктивно, це показав зал Верховної Ради. Будемо дивитися, яким буде кінцевий макет", - зазначив Разумков.

Читайте також: Зеленський - про великий Державний Герб: Україна заслуговує на ще один символ

Він припустив, що народні депутати подаватимуть свої правки до макета великого Держгерба. І водночас зауважив, що до кожної правки потрібні пропозиція, опис, а також висновки геральдистів. "Це буде серйозна дискусія", - переконаний Голова ВР.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада на позачерговій сесії 24 серпня ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт №5712 "Про великий Державний Герб України".

Читайте також: Стефанчук: Наявність великого Державного Герба - пряма вимога Конституції

Великий Державний Герб передбачений Конституцією. Нині в Україні затверджено лише малий Герб - Тризуб.

Для затвердження великого Державного Герба потрібні голоси не менш ніж двох третин конституційного складу Верховної Ради, тобто принаймні 300 депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-