Суперечку в «Голосі» про звільнення Железняка розсудить регламентний комітет – Разумков

Суперечку в «Голосі» про звільнення Железняка розсудить регламентний комітет – Разумков

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради дасть свій висновок щодо правомірності рішення частини членів фракції "Голос" про звільнення Ярослава Железняка з посади голови фракції.

Про це на брифінгу розповів Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, передає кореспондент Укрінформу.

"Якщо ми говоримо про фракцію "Голос", дійсно, і від однієї частини народних депутатів, і від другої частини народних депутатів, які входять в цю фракцію, надійшли протилежні позиції щодо того засідання (фракції, - ред.) яке відбулося, або не відбулося. Згідно з положеннями, там є колізії. Це моя особиста думка. Але для того, щоб бути максимально об'єктивним, обидва ці звернення спрямовані до Регламентного комітету", - зазначив Разумков.

Читайте також: У «Голосі» не здивовані заявою Притули про вихід із партії

Спікер сказав, що Регламентний комітет дасть свій висновок, заслухавши обидві сторони.

"Питань до якісної, професійної і неупередженої роботи регламентного комітету немає ні в мене, ні в колег. Тому я думаю, що це якраз буде базисом, на якому ми зможемо далі рухатися і, сподіваюся, розв'яжемо це питання, надалі", - додав Разумков.

Як повідомляв Укрінформ, представник фракції "Голос" Ольга Стефанишина повідомила, що фракція проголосувала за звільнення Ярослава Железняка з посади керівника фракції.

За повідомленням Стефанишиної, таке рішення підтримали 11 народних депутатів, або більшість членів фракції "Голос" у Верховній Раді.

Сам Ярослав Железняк та партія "Голос" на офіційному сайті заявили, що інформація про його звільнення з посади керівника фракції «Голос» не відповідає дійсності й кадрових змін у фракції не було.

Також повідомлялося, що 16 червня десять членів фракції партії "Голос" у Верховній Раді висловили недовіру керівнику фракції Ярославу Железняку і оголосили про створення окремого об'єднання "Справедливість". Представники цього об'єднання стверджують, що керівництво партії та фракції "діє у власних інтересах і пов'язло в кулуарних договорняках".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-