Партія "Голос"

28 березня 2020

27 березня 2020

26 березня 2020

У "Голосі" кажуть, що бюджетні пропозиції Кабміну розкритикували всі фракції та групи

Представники всіх парламентських фракцій та груп виступили з критикою пропозицій уряду щодо стабілізації економічної ситуації в Україні, розглянутих під час спільного засідання з керівництвом ВР та членами Кабміну 26 березня.

25 березня 2020

23 березня 2020

20 березня 2020

Депутат від "Голосу", який контактував з Шаховим, зробив тест на коронавірус

Народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Юрчишин, який перебуває на самоізоляції після контакту з хворим на Covid-19 членом депутатської групи "Довіра" Сергієм Шаховим, зробив тест на коронавірус.

“Голос” вимагає від МОЗ почати масштабне тестування на коронавірус

Партія «Голос» вчергове вимагає від міністра охорони здоров’я Іллі Ємця негайно і прозоро розподілити в регіони тест-системи для визначення коронавірусу. Йдеться як про наявні тест-системи, так і про ті, що мають надійти з Китаю цими вихідними.

19 березня 2020

18 березня 2020

«Голос» поскаржиться до регламентного комітету через сексистські висловлювання «Слуги народу»

Представники депутатської фракції «Голос» планують звернутися до керівництва Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту щодо сексистських висловлювань члена фракції «Слуга народу» Олександра Кабанова.

13 березня 2020

12 березня 2020

Вода для Криму: “Голос” показав проєкт заяви Ради

Група народних депутатів планує запропонувати Президенту та Кабміну вжити невідкладних заходів з посилення охорони та оборони об’єктів Північно-Кримського каналу та посилити протидію підривній, пропагандистській та розвідувально-диверсійній діяльності РФ на території Херсонської області.

У "Голосі" пояснили, чим займатиметься Вакарчук після переобрання голови партії

Святослав Вакарчук після переобрання голови політичної партії «Голос» як її лідер і моральний авторитет планує більше часу присвячувати політичним справам, зокрема зустрічам із виборцями та міжнародними партнерами.

11 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-