Партія "Голос"

15 січня 2020

Раді пропонують офіційно визнати політичне значення Революції Гідності

Група народних депутатів на чолі з Олександрою Устіновою (фракція "Голосу") зареєструвала у парламенті проєкт постанови "Про заяву Верховної Ради України у зв'язку з шостою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності".

11 січня 2020

02 січня 2020

23 грудня 2019

20 грудня 2019

19 грудня 2019

Домовитися про Виборчий кодекс і казино: у "Голосі" пояснили перерву в Раді

Перерва в роботі Верховної Ради, оголошена на 30 хвилин, необхідна для узгодження позицій між депутатськими фракціями щодо голосування за Виборчий кодекс із пропозиціями Президента та пакет законопроєктів про гральний бізнес в Україні.

18 грудня 2019

13 грудня 2019

НАЗК очікує на звернення від регламентного комітету щодо погроз депутаткам "Голосу"

Національне агентство з питань запобігання корупції очікує на звернення від Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради щодо можливої наявності конфлікту інтересів окремих осіб у ситуації, яка сталася на засіданні Комітету з питань здоров’я нації.

11 грудня 2019

“Голос” пропонує дозволити журналістам повідомляти апарат ВР про кнопкодавство

Представники фракції “Голос” внесли поправку до законопроєкту №2148 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Регламентний комітет звернеться до НАЗК через погрози ексрадника глави МОЗ депутаткам

Парламентський Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР звернеться до НАЗК через погрози колишнього радника глави МОЗ Олександра Чумака народним депутатам від фракції "Голос" Ользі Стефанишиній та Олександрі Устіновій.

10 грудня 2019

"Голос" не підтримає продовження дії закону про особливий статус Донбасу — Рахманін

Президент РФ Володимир Путін наполягає, аби процес урегулювання конфлікту на Сході України відбувався спираючись на закон про особливий статус, а будь-яка пропозиція від нього є небезпечною.

05 грудня 2019

03 грудня 2019

Нормандський саміт: Три парламентські партії виступили зі спільною заявою

Політичні партії "Європейська солідарність", "Голос" і ВО "Батьківщина" зробили спільну заяву щодо недопущення порушення національних інтересів України напередодні зустрічі в нормандському форматі.

28 листопада 2019

25 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-