Комітет

17 січня 2020

15 січня 2020

Дострокове позбавлення мандату: законопроєкт пройшов комітет Ради

Комітет з питань правової політики рекомендував Верховній Раді встановити нові терміни підготовки законопроєкту про внесення змін до Конституції щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України.

14 січня 2020

Правовий комітет Ради отримав нового керівника

Верховна Рада призначила народного депутата з фракції "Слуга народу" Андрія Костіна на посаду голови Комітету з питань правової політики, звільнивши його від обов’язків заступника голови цього комітету.

У "Слузі народу" визначилися з кандидатурою очільника "міжнародного" комітету

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва має очолити народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Мережко, а Комітет з питань правової політики - Андрій Костін ("Слуга народу").

13 січня 2020

300 депутатів у Раді: законопроєкт пройшов правовий комітет

Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендував парламенту розглянути законопроєкт №1017, який передбачає зменшення кількості народних депутатів з 450 до 300, а також запроваджує пропорційну виборчу систему.

У “Слуги народу” є кандидат посаду голови комітету з правової політики

Фракція "Слуга народу" пропонуватиме обрати на посаду голови Комітету з питань правової політики Андрій Костіна замість Ірини Венедіктової, яка призначена тимчасово виконуючою обов'язки директора ДБР.

19 грудня 2019

Аграрний комітет пішов на перерву до вечора

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики оголосив перерву у засіданні, на якому розглядають поправки до законопроєкту № 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", до 18.00.

Аграрний комітет розглядає поправки до "земельного" законопроєкту

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики зранку розпочав засідання і продовжує розглядати поправки до законопроєкту № 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

18 грудня 2019

Комітет ВР вирішив, до котрої години розглядатиме поправки щодо ринку землі

Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики розглядатиме поправки до законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" до 0:30 годин.

На засіданні аграрного комітету сталася штовханина, Сольський оголосив перерву

На засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики сталася штовханина між членом фракції "Опозиційна платформа – За життя" і народними депутатами від "Слуги народу".

17 грудня 2019

Засідання аграрного комітету будуть закритими, але з трансляцією — Арахамія

Засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики, який розглядає до другого читання законопроєкт про відкриття ринку у землі, будуть надалі проходити у закритому форматі, але із забезпеченням трансляції.

09 грудня 2019

29 листопада 2019

На вакансії трьох членів Нацради є 15 претендентів

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики отримав документи від 15-ти претендентів на вакантні посади трьох членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-