Комітет

18 вересня 2019

Депутат "Слуги народу" очолив підкомітет з питань захисту прав журналістів

Народного депутата, члена фракції "Слуга народу" Сергія Швеця обрано головою підкомітету з питань захисту прав та свобод журналістів і працівників засобів масової інформації Комітету з питань свободи слова.

16 вересня 2019

Пристайко і Кулеба прийдуть на спільне засідання двох комітетів

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко та віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба візьмуть участь у спільному засіданні комітетів з питань інтеграції України з ЄС та зовнішньої політики.

11 вересня 2019

10 вересня 2019

Комітет ВР рекомендує депутатам прийняти законопроєкт про безпеку на дорогах

Комітет з питань транспорту та інфраструктури ВР рекомендував прийняти за основу та в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління безпекою автомобільних доріг», який запровадить систему правового аудиту безпеки на автомобільних дорогах.

06 вересня 2019

Раді рекомендують ухвалити законопроєкт про зменшення тиску на бізнес

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту ухвалити за основу та в цілому законопроєкт #1080 про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес.

Раді рекомендують ухвалити законопроєкт про електронну систему у сфері будівництва

Профільний комітет рекомендує Раді ухвалити за основу і в цілому законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва" (№1081).

Імперативний мандат: комітет ВР хоче почути авторів законопроєкту

Парламентський Комітет з питань антикорупційної політики відклав розгляд законопроєкту щодо вдосконалення правового регулювання питання входження народних депутатів України, обраних від політичних партій, до складу депутатських фракцій цих політичних партій.

04 вересня 2019

Шуфрич назвав два головні завдання для Комітету з питань свободи слова

Головними завданнями Комітету ВР з питань свободи слова є захист прав журналістів на професійну діяльність та інформацію, а також визначення межі між публічною та особистою інформацією, яка має бути захищена.

Комітет Ради з прав людини у жовтні проведе виїзні засідання на Донбасі

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин проведе у жовтні виїзні засідання на Донеччині та Луганщині.

У комітеті з прав людини сформували шість підкомітетів та обрали керівників

У Комітеті Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин створили шість підкомітетів та обрали їхніх керівників.

29 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-