Комітет

реклама

09 листопада 2023

04 листопада 2023

15 жовтня 2023


Бюджет-2024 пройшов комітет Ради

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету рекомендував законопроєкт “Про Державний бюджет України на 2024 рік” до першого читання з урахуванням низки змін.

18 вересня 2023


Комітет ВР підтримав пропозиції Президента до закону про відновлення е-декларування

Комітет ВР з питань антикорупційної політики на засіданні в понеділок підтримав пропозиції Президента Володимира Зеленського до закону про відновлення е-декларування з відкритими реєстрами під час воєнного стану.

05 вересня 2023


Громадські організації закликають зробити роботу Ради більш відкритою

Громадські організації, що опікуються захистом прав постраждалих від збройної агресії проти України звертаються до Верховної Ради України з тим, щоб зробити роботу парламентських комітетів більш відкритою для громадянського суспільства.

01 серпня 2023


Друге читання законопроєкту про медичний канабіс може бути у вересні - Радуцький

Комітет Верховної Ради з питань здоров‘я нації, медичної допомоги та медичного страхування до вересня може підготувати законопроєкт про легалізацію медичного канабісу до розгляду в другому читанні.


Рух ЧЕСНО презентував третій антирейтинг прозорості комітетів ВР

Громадська організація "Рух ЧЕСНО" презентувала черговий антирейтинг прозорості комітетів Верховної Ради, у якому перше місце посіли комітети з питань свободи слова і з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту.

20 липня 2023


В'ятрович: Комітет Ради підтримав законопроєкт про англійську мову – вилучили норми про кіно і ТБ

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики ухвалив рішення про підтримку президентського законопроєкту № 9432 про англійську мову з вилученням з нього усіх норм про кіно і телебачення.

01 липня 2023


На літній сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ ухвалили створення спецкомітетету з питань України

На літній сесії ПА ОБСЄ у Ванкувері ухвалено рішення про створення спеціального комітету з питань України для консультацій між парламентарями 57 країн-учасниць щодо допомоги українцям через вторгнення Росії.

07 квітня 2023


Комітет ВР рекомендує розірвати договір з УПЦ МП про оренду Почаївської лаври

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує парламенту ухвалити проєкт постанови про звернення до Кабміну із пропозицією розірвати з УПЦ МП договір оренди комплексів споруд Почаївської Успенської лаври.

05 квітня 2023


Лубінець представив щорічну доповідь перед профільним комітетом Ради

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець представив перед Комітетом з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнародних відносин щорічну доповідь про стан додержання та захист прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2022 рік.

16 березня 2023


Льовочкін просить відкликати його з оборонного комітету Ради

Члени депутатської групи "Платформа за життя і мир" Сергій Льовочкін і Михайло Папієв зареєстрували у Верховній Раді проєкт постанови про відкликання Льовочкіна зі складу парламентського Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

28 лютого 2023


Раді пропонують відкликати Безуглу зі складу оборонного комітету

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про відкликання народного депутата Мар’яни Безуглої (парламентська фракція "Слуга народу") зі складу Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

19 лютого 2023

07 лютого 2023

21 січня 2023

07 жовтня 2022

14 вересня 2022

29 липня 2022

26 липня 2022


Комітет ВР підтримав законопроєкт щодо звільнення від мита товарів для зберігання зерна

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував схвалити у першому читанні та в цілому законопроєкт щодо звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, які використовуються для зберігання зернових та/або олійних культур (№7548-1).

19 липня 2022

18 липня 2022

15 липня 2022


ВООЗ знову скликає комітет через зростання хворих на мавпячу віспу

Комітет з надзвичайних ситуацій ВООЗ збереться наступного четверга, 21 липня, щодо віспи мавп з метою визначення заходів проти поточного спалаху захворювання, адже кількість підтверджених випадків у світі різко зросла.

13 травня 2022


Комітет ВР з гуманітарної та інформаційної політики проведе слухання про роль церков – Потураєв

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує розглянути під час слухань роль церков у країні, особливо тієї, керівний орган якої знаходиться на території країни-агресора.

18 квітня 2022


Заборона символіки Z і V: зміни до кримінального кодексу почнуть розглядати наступного тижня

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності планує напрацювати законопроєкт про запровадження кримінальної відповідальності за використання символіки російських військ – літер “Z” і “V”.

05 березня 2022

09 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-