Регламент

15 липня 2020

06 липня 2020


Як діти в школу: Раді пропонують почати наступну сесію 1 вересня

Група депутатів на чолі з головою Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Сергієм Кальченком зареєстрували проєкт постанови №3798 "Про календарний план проведення четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання".

29 травня 2020

27 травня 2020


Конституційний суд просять перевірити зміни до Регламенту ВР

До Конституційного суду надійшло подання 53 народних депутатів щодо конституційності закону "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням правами народних депутатів України у ході законодавчої процедури".

24 квітня 2020

15 квітня 2020

14 квітня 2020

13 квітня 2020


Разумков припускає, що для боротьби із "правочним спамом" змінять регламент

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков припускає, що для боротьби із "правочним спамом", тобто надмірним внесенням депутатами поправок до законопроєктів, можуть змінити регламент роботи парламенту.

18 березня 2020


«Голос» поскаржиться до регламентного комітету через сексистські висловлювання «Слуги народу»

Представники депутатської фракції «Голос» планують звернутися до керівництва Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту щодо сексистських висловлювань члена фракції «Слуга народу» Олександра Кабанова.

19 лютого 2020


"Слуги народу" анонсують боротьбу з тисячами поправок після земельної реформи

У партії "Слуга народу" сподіваються, що законопроєкт про зміни до регламенту Верховної Ради, який не дозволить блокувати роботу парламенту, ухвалять відразу після законопроєкту про ринок землі.

07 лютого 2020


Щоб ми працювали, скільки від нас чекають люди на вулиці: Арахамія хоче змінити регламент

Голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія планує за два тижні зареєструвати у Раді законопроєкт про зміни до регламенту, який передбачатиме можливість продовження пленарних засідань парламенту на будь-яку кількість часу.

28 січня 2020


Раді пропонують змінити процедуру розгляду невідкладних законопроєктів

Член регламентного комітету ВР Павло Фролов (фракція "Слуга народу") зареєстрував законопроєкт №2796 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо розгляду невідкладних законопроєктів".

16 січня 2020


Не відповідають Конституції - Арахамія відкликав законопроєкт про зміни до Регламенту ВР

Голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія відкликав законопроєкт про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, який депутати планували розглянути 16 січня у зв’язку з невідповідністю деяких його норм Конституції України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-