Регламент

16 січня 2020

Не відповідають Конституції - Арахамія відкликав законопроєкт про зміни до Регламенту ВР

Голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія відкликав законопроєкт про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, який депутати планували розглянути 16 січня у зв’язку з невідповідністю деяких його норм Конституції України.

15 січня 2020

Комітет рекомендує Раді ухвалити за основу зміни до Регламенту

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради рекомендує парламенту ухвалити за основу законопроєкт №2691 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо удосконалення законодавчої процедури".

02 січня 2020

"Слуги народу" пропонують змінити регламент Ради

Група депутатів від фракції "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №2691 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо удосконалення законодавчої процедури".

15 листопада 2019

Арахамія прогнозує закони про "перезавантаження" роботи Ради до нового року

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прогнозує, що Верховна Рада до нового року ухвалить пакет законопроектів про внесення змін до Регламенту, якими передбачається запровадження нового формату роботи парламенту.

22 жовтня 2019

03 жовтня 2019

Верховна Рада змінила закон про Регламент

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому закон "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності Верховної Ради України".

13 вересня 2019

12 вересня 2019

Регламентний комітет пропонує “дискваліфікувати” Геращенко на п'ять засідань Ради

Комітет ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту пропонує ВР позбавити співголову фракції "Європейська солідарність" Ірину Геращенко можливості брати участь у п'яти пленарних засіданнях за образу депутатів фракції "Слуга народу".

У планах Ради - зміни до Регламенту, “прогульники” і перезапуск судової реформи

Верховна Рада у четвер, 12 вересня, планує привести у відповідність до Конституції норми Регламенту щодо порядку призначення і відставки прем'єр-міністра, членів уряду, голови Служби безпеки, а також дострокового позбавлення депутатів мандату.

11 вересня 2019

Геращенко викликають на Регламентний комітет через висловлювання з трибуни Ради

Голова Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Ради Сергій Кальченко викликає співголову депутатської фракції "Європейська солідарність" Ірину Геращенко на засідання комітету через її виступу з трибуни парламенту 10 вересня.

10 вересня 2019

ВР планує змінити Регламент, аби протидіяти "законодавчому спаму"

ВР ухвалила у першому читанні законопроєкт 1043 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури", попередньо включивши його до порядку денного засідання 10 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-