Регламент

19 вересня 2020

18 вересня 2020


Депутати у п'ятницю "не доходять" до Ради — Стефанчук хоче перегляду регламенту

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук вважає доцільним перегляд Регламенту ВР в частині рубрики "Різне", в рамках якої депутати проводять виступи у п'ятницю, через низьку присутність у цей час парламентаріїв у сесійній залі.

09 вересня 2020


Разумков підписав постанову про непленарний тиждень у Раді перед місцевими виборами

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав постанову, згідно з якою парламент вніс зміни до календарного плану четвертої сесії та зробив непленарним тиждень, який передує місцевим виборам.

02 вересня 2020

15 липня 2020

06 липня 2020


Як діти в школу: Раді пропонують почати наступну сесію 1 вересня

Група депутатів на чолі з головою Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Сергієм Кальченком зареєстрували проєкт постанови №3798 "Про календарний план проведення четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання".

29 травня 2020

27 травня 2020


Конституційний суд просять перевірити зміни до Регламенту ВР

До Конституційного суду надійшло подання 53 народних депутатів щодо конституційності закону "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням правами народних депутатів України у ході законодавчої процедури".

24 квітня 2020

15 квітня 2020

14 квітня 2020

13 квітня 2020


Разумков припускає, що для боротьби із "правочним спамом" змінять регламент

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков припускає, що для боротьби із "правочним спамом", тобто надмірним внесенням депутатами поправок до законопроєктів, можуть змінити регламент роботи парламенту.

18 березня 2020


«Голос» поскаржиться до регламентного комітету через сексистські висловлювання «Слуги народу»

Представники депутатської фракції «Голос» планують звернутися до керівництва Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту щодо сексистських висловлювань члена фракції «Слуга народу» Олександра Кабанова.

19 лютого 2020


"Слуги народу" анонсують боротьбу з тисячами поправок після земельної реформи

У партії "Слуга народу" сподіваються, що законопроєкт про зміни до регламенту Верховної Ради, який не дозволить блокувати роботу парламенту, ухвалять відразу після законопроєкту про ринок землі.

07 лютого 2020


Щоб ми працювали, скільки від нас чекають люди на вулиці: Арахамія хоче змінити регламент

Голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія планує за два тижні зареєструвати у Раді законопроєкт про зміни до регламенту, який передбачатиме можливість продовження пленарних засідань парламенту на будь-яку кількість часу.

28 січня 2020


Раді пропонують змінити процедуру розгляду невідкладних законопроєктів

Член регламентного комітету ВР Павло Фролов (фракція "Слуга народу") зареєстрував законопроєкт №2796 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо розгляду невідкладних законопроєктів".

16 січня 2020


Не відповідають Конституції - Арахамія відкликав законопроєкт про зміни до Регламенту ВР

Голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія відкликав законопроєкт про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, який депутати планували розглянути 16 січня у зв’язку з невідповідністю деяких його норм Конституції України.

15 січня 2020


Комітет рекомендує Раді ухвалити за основу зміни до Регламенту

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради рекомендує парламенту ухвалити за основу законопроєкт №2691 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо удосконалення законодавчої процедури".

02 січня 2020


"Слуги народу" пропонують змінити регламент Ради

Група депутатів від фракції "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №2691 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо удосконалення законодавчої процедури".

15 листопада 2019


Арахамія прогнозує закони про "перезавантаження" роботи Ради до нового року

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прогнозує, що Верховна Рада до нового року ухвалить пакет законопроектів про внесення змін до Регламенту, якими передбачається запровадження нового формату роботи парламенту.

22 жовтня 2019

03 жовтня 2019


Верховна Рада змінила закон про Регламент

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому закон "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності Верховної Ради України".

13 вересня 2019

12 вересня 2019


Регламентний комітет пропонує “дискваліфікувати” Геращенко на п'ять засідань Ради

Комітет ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту пропонує ВР позбавити співголову фракції "Європейська солідарність" Ірину Геращенко можливості брати участь у п'яти пленарних засіданнях за образу депутатів фракції "Слуга народу".


У планах Ради - зміни до Регламенту, “прогульники” і перезапуск судової реформи

Верховна Рада у четвер, 12 вересня, планує привести у відповідність до Конституції норми Регламенту щодо порядку призначення і відставки прем'єр-міністра, членів уряду, голови Служби безпеки, а також дострокового позбавлення депутатів мандату.

11 вересня 2019


Геращенко викликають на Регламентний комітет через висловлювання з трибуни Ради

Голова Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Ради Сергій Кальченко викликає співголову депутатської фракції "Європейська солідарність" Ірину Геращенко на засідання комітету через її виступу з трибуни парламенту 10 вересня.

10 вересня 2019


ВР планує змінити Регламент, аби протидіяти "законодавчому спаму"

ВР ухвалила у першому читанні законопроєкт 1043 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури", попередньо включивши його до порядку денного засідання 10 вересня.


У "ЄС" і "Голосі" заявляють про грубе порушення регламенту при ухваленні закону про імпічмент

Депутатська фракція політичної партії "Європейська солідарність" заявляє про грубі та свідомі порушення закону про регламент Верховної Ради під час голосування закону про імпічмент.

09 вересня 2019


Комітет ВР схвалив законопроєкт про порядок внесення депутатських запитів

Комітет ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР рекомендує парламенту ухвалити законопроєкт 1036-1 "Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення депутатських запитів".

05 вересня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-