Facebook повернув видалений пост українського посла в Чехії й вибачився

Facebook повернув видалений пост українського посла в Чехії й вибачився

Скрін
Укрінформ
Соціальна мережа Фейсбук повернула допис посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийніса, який до цього видалила, та вибачилась.

Про це Перебійніс повідомив на своій сторінці в Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Фейсбук повернув мій пост на місце. Пишуть, що не так зрозуміли», - написав посол і подякував усім за підтримку.

У дописі від оператора в 16.28 13 липня зазначено: «Вибачте, ми не так вас зрозуміли».

Власне пост був «прихований» о 08.54 того ж дня з поясненням, що стандарти мережі мають захищати «окремі групи людей, які описують як неповноцінних у порівнянні з іншими».

Пост посла стосувався статті президента РФ Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян і українців». Зокрема, Перебійніс написав: «Який один народ? Які брати? Судячи з того, як цілеспрямовано і холоднокровно вони нас знищували протягом кількох століть, то ми навіть не родичі. Родичів нормальні люди не вбивають».

Читайте також: Аналіз чергових брехонь Путіна про Україну

Українського дипломата підтримало багато людей у коментарях на його сторінці.

Як повідомляв Укрінформ, Путін опублікував свою статтю 12 липня. Вона починається з твердження Путіна, що «росіяни й українці - один народ». Водночас автор заявляє, що як «велику загальну біду, як трагедію» сприймає «стіну, що виникла в останні роки між Росією і Україною». Провину за це він покладає на «власні помилки, допущені в різні періоди», а також на «цілеспрямовану роботу» деяких сил.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-