Facebook видалив пост посла України з критикою тези Путіна про «один народ»

Facebook видалив пост посла України з критикою тези Путіна про «один народ»

Укрінформ
Соціальна мережа «Фейсбук» визнала пост посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса із критикою тези президента РФ Володимира Путіна про “один народ” таким, що розпалює мову ворожнечі, та видалила його.

Про це посол повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

“Видалили мій пост. Цікаво, яке слово з нього суперечить правилам і розпалює ненависть? Адже я нікого не назвав прямо. Але "вони" розуміють, що "вони" це "вони")”, - зазначив Перебийніс.

Дипломат також додав заблокований мережею попередній пост.

“Який одиннарод? Які брати? Судячи з того, як цілеспрямовано і холоднокровно вони нас знищували протягом кількох століть, то ми навіть не родичі. Родичів нормальні люди не вбивають”, - йшлося у ньому.

Згідно з його повідомленням Фейсбуку, допис порушує правила щодо заборони мови ворожнечі та заяв про неповноцінність стосовно інших.

Читайте також: Зеленський - про статтю Путіна: Людина знає українську мову, тож ми все робимо правильно

Як повідомляв Укрінформ, 12 липня Путін опублікував статтю “Про історичну єдність росіян і українців”.

Читайте також: «Може, скоро і пиво в Москві буде по 10 гривень»: як соцмережі реагують на статтю Путіна

Стаття починається з твердження Путіна, що «росіяни й українці - один народ». Водночас автор заявляє, що як «велику загальну біду, як трагедію» сприймає «стіну, що виникла в останні роки між Росією і Україною». Провину за це він покладає на «власні помилки, допущені в різні періоди», а також на «цілеспрямовану роботу» деяких сил.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-