Зеленський - про статтю Путіна: Людина знає українську мову, тож ми все робимо правильно

Зеленський - про статтю Путіна: Людина знає українську мову, тож ми все робимо правильно

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський не мав часу ознайомитися повністю зі статтею Володимира Путіна, але ті частини, які він прочитав, свідчать про неабияку роботу. Президент України готовий надати Путіну матеріали для ще однієї статті і обговорити з ним тези вже оприлюдненої.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час пресконференції в межах форуму «Україна 30. Гуманітарна політика».

«Приємно, що людина знає українську мову... Якщо президент Російської Федерації почав писати українською, значить ми все правильно робимо», - сказав Зеленський

Він додав, що у нього не було часу ознайомитися з усією статтею через щільний графік роботи, але ті частини, які він прочитав, викликали певне враження. «Я побачив там глибоку роботу. Дійсно, президент Російської Федерації витратив багато часу, тому що там архівної роботи дуже багато. Я можу тільки позаздрити, що президент такої великої держави може собі дозволити стільки часу витратити на такий об’єм, таку детальну роботу», - сказав глава Української держави.

Він зауважив, що зараз дуже багато часу витрачається на розмови про зустріч між президентами РФ та України. «Ми постійно говоримо про нашу зустріч — президентів України та РФ. Зараз не вистачає часу у президента Росії. Я просто не знаю, на що він витрачає час. І зараз я бачу результат. Але мені здається, що деякі речі і ті, про які він написав, ми могли б проговорити. Я б надав йому багато матеріалу, яким можна було б скористатися в іншій статті, майбутній», - додав Зеленський.

Стосовно тези від Російської Федерації, що українці і росіяни «братський народ», Зеленський зауважив: «Нас забувають, коли ми говоримо про перемогу над фашизмом, про Другу світову війну і скільки втрачено було життів українців. І згадують в інших випадках, що ми братський народ, Я скажу по-російськи: Это не по-братски, так поступать. Больше похоже на Каина и Авеля. Тому ми обов’язково проаналізуємо цю статтю, як тільки я знайду час».

Читайте також: «Може, скоро і пиво в Москві буде по 10 гривень»: як соцмережі реагують на статтю Путіна

Як повідомлялося, 12 липня Путін опублікував статтю «Про історичну єдність росіян і українців». Матеріал викладено російською та українською мовами на офіційних ресурсах РФ.

Стаття починається з постійного твердження Путіна, що «росіяни й українці - один народ». Водночас автор заявляє, що як «велику загальну біду, як трагедію» сприймає «стіну, що виникла в останні роки між Росією і Україною». Провину за це він покладає на «власні помилки, допущені в різні періоди», а також на «цілеспрямовану роботу» деяких сил.

Фото: ОП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-