ВС продовжить розгляд скарги дружини Медведчука про санкції у серпні

ВС продовжить розгляд скарги дружини Медведчука про санкції у серпні

Укрінформ
КАС ВС продовжить розгляд справи щодо оскарження Указу Президента України № 64/2021 про застосування санкцій РНБО за позовом дружини народного депутата Віктора Медведчука Оксани Марченко 2 серпня.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Верховного Суду у Телеграмі.

"5 липня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/74/21 за позовною заявою Оксани Марченко, у якій оскаржено Указ Президентавід 19 лютого 2021 року № 64/2021 «Про рішення РНБО України від 19 лютого 2021 року "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" у частині введення в дію цього рішення РНБО України, а саме п. 5 додатка 1, відповідно до якого застосовано санкції до позивачки. Розгляд справи буде продовжено 2 серпня 2021 року о 10:30", - поінформували у Верховному Суді.

Зокрема, під час засідання ВС заслухав клопотання третьої особи – СБУ, яка просила розглядати справу у закритому судовому режимі з повним фіксуванням його перебігу за допомогою відео- та (або) звукозаписувального технічного засобу із додержанням вимог законодавства України у сфері охорони держтаємниці.

Читайте також: СБУ: оприлюднені Bihus.Info «плівки Медведчука» вивчають експерти

Як уточнюється, клопотання було обґрунтовано тим, що деякі документи (що підтверджують наявність правових підстав для застосування до позивача санкцій), надані СБУ, містять інформацію, яка становить державну таємницю.

"Верховний Суд частково задовольнив це клопотання: вирішив розглядати справу в закритому судовому засіданні в частині дослідження доказів, які містять державну таємницю, у задоволенні іншої частини – відмовити", - поінформували у пресслужбі.

Потім ВС перейшов до слухання справи по суті, заслухавши пояснення позивача.

У судовому засіданні оголошено перерву до 2 серпня.

Як повідомляв Укрінформ, РНБО на засіданні 19 лютого ухвалила рішення про застосування санкцій до 19 юридичних та восьми фізичних осіб, серед яких народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко. Обмеження ввели у зв'язку з розслідуванням СБУ щодо фінансування тероризму.

За даними секретаря РНБО, санкції накладаються на все майно Медведчука.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-