Верховний Суд

16 липня 2021


ЄC вітає ухвалення Верховною Радою критично важливих законів для судової реформи

Європейський Союз вітає ухвалення Верховною Радою України двох законів, які стосуються реформи у судовій сфері, зокрема щодо формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя, та назвав цей крок шляхом до зміцнення стратегічного партнерства між ЄС і Україною.

15 липня 2021

14 липня 2021


Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про звільнення Тупицького

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду визнав незаконним указ Президента Володимира Зеленського від 27 березня, яким він скасував указ свого попередника Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного Суду.

12 липня 2021

07 липня 2021

05 липня 2021

02 липня 2021


Верховний Суд лишив без змін вирок Пукачу — довічне ув’язнення

Верховний Суд залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій у справі щодо ексначальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, якому Печерський райсуд призначив покарання у вигляді довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

01 липня 2021


Санкції проти Медведчука: Верховний Суд призначив дату наступного засідання

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжить розгляд справи за позовом народного депутата Віктора Медведчука, який оскаржив Указ Президента України № 64/2021 в частині застосування до нього санкцій, 28 липня.

29 червня 2021

23 червня 2021

22 червня 2021

17 червня 2021


Вбивство Гонгадзе: у Верховному Суді завершили розгляд касації Пукача

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду завершив розгляд скарги захисту ексначальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, якому Печерський райсуд призначив покарання у вигляді довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе.


Рада збільшила фінансування судів на ₴600 мільйонів

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами».

09 червня 2021


Верховний Суд відмовив компанії, яка хотіла стягнути $250 мільйонів з ОПЗ

Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду України відмовив у задоволенні заяви про надання дозволу на виконання арбітражного рішення у спорі компанії Ostchem Holding Limited з публічним акціонерним товариством "Одеський припортовий завод" про стягнення з ОПЗ 250 млн дол.

08 червня 2021

05 червня 2021


Верховний Суд визнав законним обрання Вірастюка до Ради

Велика палата Верховного Суду залишила в силі протокол Центральної виборчої комісії про результати виборів до Верховної Ради у 87-му окрузі, згідно з яким перемогу здобув кандидат від партії «Слуга народу» Василь Вірастюк.

02 червня 2021


Верховний Суд визнав незаконним звільнення Ройтбурда з посади директора музею

Колегія Першої судової палати Касаційного цивільного суду задовольнила касаційну скаргу директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда і скасувала постанову Одеського апеляційного суду про законність звільнення його з посади.

31 травня 2021


Стерненко оскаржить вирок у Верховному суді

Екслідер одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко оскаржуватиме вирок Одеського апеляційного суду, рішенням якого його засуджено до умовного терміну покарання.

28 травня 2021


Верховний суд вирішив стягнути шкоду з топ-менеджерів банку «Укоопспілка»

Велика палата Верховного суду ухвалила рішення за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) до 14-ти колишніх керівників банку «Укоопспілка» про відшкодування ними солідарно понад 76 млн грн шкоди, завданої кредиторам банку.

27 травня 2021

26 травня 2021


Верховний Суд розглядає оскарження указу про відсторонення Тупицького

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України розпочав розгляд справи щодо оскарження указу Президента Володимира Зеленського про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду.

25 травня 2021

24 травня 2021


КСУ продовжить розгляд справи про можливість покарання Президента за порушення карантину

КСУ цього тижня продовжить розгляд справи за поданням Верховного Суду щодо офіційного тлумачення норми Конституції про можливе притягнення Президента до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.


У Верховному суді підтвердили скасування протоколу ЦВК про обрання Вірастюка депутатом

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду за позовом кандидата Олександра Шевченка до Центральної виборчої комісії скасував протокол ЦВК від 19 травня про встановлення результатів проміжних виборів народних депутатів України в окрузі №87 та визнання Василя Вірастюка обраним депутатом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-