Верховний Суд

27 січня 2023

21 січня 2023

11 січня 2023

03 січня 2023

15 грудня 2022


Президент, Голова ВР та Прем‘єр взяли участь в урочистому засіданні Пленуму Верховного Суду України

Президент Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль та представники судової гілки влади взяли участь в урочистому засіданні Пленуму Верховного Суду України з нагоди п’ятиріччя його роботи у новому складі.

14 грудня 2022


У Польщі хочуть ухвалити зміни до скандального закону про Верховний суд до кінця року

У Сеймі Польщі зареєстрували законопроєкт про внесення змін до закону про Верховний суд, що є однією з вимог Єврокомісії для розблокування коштів Національного плану відновлення Польщі з Фонду відновлення ЄС.

12 грудня 2022

02 грудня 2022

23 листопада 2022

06 листопада 2022

28 жовтня 2022


Верховний Суд заборонив оскаржувати повістки

Верховний Суд України визначив, що повістка Територіального центру комплектування та соцпідтримки не може бути оскаржена в суді, бо цей документ є лише засобом оповіщення особи про необхідність виконати військовий обов’язок відповідно до Закону «Про військовий обов’язок і військову службу».

07 жовтня 2022

05 жовтня 2022

04 жовтня 2022


Голова Верховного суду має звільнити Львова після листа СБУ про його російський паспорт - експерт

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв має припинити трудові відносини з очільником Касаційного господарського суду Богданом Львовим після підтвердження Службою безпеки України наявності в останнього громадянства росії.

30 вересня 2022


У Верховному Суді в понеділок розглянуть питання дострокового звільнення Львова

У понеділок, 3 жовтня, відбудуться збори суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, на яких розглянуть питання дострокового звільнення очільника суду Богдана Львова.


У Верховному Суді вже достатньо голосів, щоб провести збори щодо відставки судді Львова

У Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду вже є достатня кількість голосів суддів для ініціювання зборів із розгляду питання про відставку очільника суду Богдана Львова.

29 вересня 2022

26 вересня 2022


Суддя Львов стверджує, що документи на російський паспорт сфальшовані

Голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов стверджує, що один із документів, оприлюднений журналістами-розслідувачами як доказ отримання ним російського громадянства, сфальшований.

23 вересня 2022


САП оскаржить виправдувальний вирок екскерівнику Державної зернової корпорації

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржить у Верховному Суді виправдувальний вирок екскерівнику ПАТ «Державна зернова корпорація України» та його спільникам – директорам двох товариств.

21 вересня 2022


НАБУ розпочало розслідування щодо заступника голови Верховного Суду

Національне антикорупційне бюро України розпочало розслідування щодо заступника голови Верховного Суду України, голови Касаційного господарського суду у складі ВСУ Богдана Львова у справі про недостовірне декларування.

19 вересня 2022


У Верховному Суді збирають підписи за звільнення судді Львова через паспорт рф

Збори суддів Касаційного госпсуду у складі Верховного Суду не проголосували за включення у порядок денний питання про висловлення недовіри очільнику цього суду Богдану Львову через імовірну наявність у нього російського громадянства.

17 вересня 2022

15 вересня 2022

22 серпня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-