Верховний суд

15 листопада 2019

Верховний суд просить КСУ розглянути закон про перезапуск судової реформи

Верховний Суд направить до КСУ подання щодо конституційності низки положень Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування", який серед іншого передбачає скорочення кількості суддів ВС з 200 до 100.

12 листопада 2019

01 листопада 2019

28 жовтня 2019

Верховний Суд заборонив стягувати з компанії Коломойського 1,5 мільярда

Верховний суд України не задовольнив касаційну скаргу АТ КБ “ПриватБанк” та залишив чинними попередню ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області щодо відхилення кредиторських вимог банку до ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" на 1,5 млрд гривень.

25 жовтня 2019

24 жовтня 2019

17 жовтня 2019

16 жовтня 2019

Зеленський підписав закон щодо розвантаження роботи Великої палати Верховного суду

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав передачі справи на розгляд Великої палати Верховного Суду та щодо строків повернення адміністративних справ».

09 жовтня 2019

04 жовтня 2019

Півсотні суддів вищої ланки досі не працюють, проте отримують зарплату - голова ВС

За результатами попередньої реформи 58 суддів колишніх вищих спеціалізованих судів та Верховного суду попереднього складу майже два роки не здійснюють своїх повноважень, а отримують зарплату.

Голова Верховного суду нарікає, що Президент час для Круза знайшов, а для неї — ні

Голова Верховного суду Валентина Данішевська стверджує, що двічі пропонувала зустрітися Президенту України Володимиру Зеленському з приводу законопроєкту 1008 “Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування”, проте часу в нього не знайшлося.

02 жовтня 2019

Рада ухвалила закон, що "розвантажить" Велику палату Верховного суду

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав передачі справи на розгляд Великої палати Верховного суду та щодо строків повернення адміністративних справ".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-