Верховний суд

12 вересня 2019

Рада ухвалила законопроєкт про передачу справ на розгляд Великої палати Верховного суду

Верховна Рада ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт 1026 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав передачі справи на розгляд Великої палати Верховного суду та щодо строків повернення адміністративних справ".

10 вересня 2019

06 вересня 2019

НАБУ довело у суді незаконність придбання "СхідГЗК" сірки за завищеною ціною

Верховний Суд залишив без змін рішення суду в частині задоволення позову НАБУ про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю сірки, що укладений ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та ТОВ «Еко-Сервіс» у 2015 році.

Верховний суд відмовився переглянути рішення щодо 47 мільйонів боргу ПАТ "Азот" — НАБУ

Верховний суд відмовив у задоволенні заяви ПАТ "Азот" про перегляд за виключними обставинами та скасуванні судового рішення про анулювання договору переведення боргу, укладеного з ПАТ "Черкасиобленерго".

02 вересня 2019

01 серпня 2019

Прокуратура Криму взялася за суддів ВС, які скасували постанову Ради

Прокуратура АР Крим порушила кримінальну справу відносно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду за скасування постанови парламенту про звільнення Валерія Чорнобука за порушення присяги.

26 липня 2019

25 липня 2019

21 липня 2019

Політолог: Можна говорити про збільшення явки на Закарпатті

Політолог Михайло Шелемба вважає, що низька, найнижча в Україні, явка виборців на Закарпатті - нормальне явище для цього регіону. А в порівнянні з минулими виборами ВР цього разу закарпатці голосують активніше.

16 липня 2019

У ЦВК прокоментували рішення суду щодо Кузьміна

Ексзаступник генпрокурора Ренат Кузьмін залишається кандидатом у народні депутати за виборчим списком від партії "Опозиційна платформа - За життя" відповідно до рішення суду, ЦВК інших рішень на виконання відповідної судової ухвали не має приймати.

15 липня 2019

08 липня 2019

Верховний суд підтвердив законність дій ЦВК щодо партії Саакашвілі

Касаційний адмінсуд у складі ВС повністю відмовив у задоволенні позивних вимог Аграрній партії України про проведення нового жеребкування для визначення порядкових номерів партій у виборчому бюлетені та підтвердив, що ЦВК діяла в рамках повноважень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-