Кравчук - жителям Росії: Займіться своєю країною

Кравчук - жителям Росії: Займіться своєю країною

Укрінформ
Президенту РФ Путіну варто зрозуміти: ситуація у світі складається таким чином, що Україна має підтримку від інших країн, а ставлення до Росії є негативним.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук розповів у програмі «Взгляд с Банковой» на телеканалі «Дом».

«Хотілося б, щоб він (Путін – ред.) повернувся до тверезості, не жив в ізольованому бункері, а подивився, що відбувається у світі, яка розстановка сил. Я вам говорю відверто, що сьогодні розстановка сил у світі позитивна для України та вкрай негативна щодо Росії - санкції, дипломатичні обмеження», - сказав Кравчук.

На його думку, Російська Федерація нарощувала війська поблизу кордону, аби налякати Україну, зробити її поступливішою.

«Ми пропонуємо встановити мир на основі «нормандського формату» та Мінських документів. Давайте підемо цим шляхом назустріч один одному», - вкотре наголосив глава української делегації в ТКГ.

Читайте також: ТКГ може ухвалити документ про реагування на порушення «тиші» 28 квітня - Кравчук

Водночас він закликав росіян більше уваги приділяти своїм внутрішнім проблемам, а не подіям в Україні: «Я звертаюся до росіян, якщо вони мене почують. Що, у Росії сьогодні нема чого робити? Я знаю декілька міст, які можна перерахувати на п'яти пальцях руки, де люди живуть ближче до цивілізації, а в глибинці – там страшно подумати. Маючи такі колосальні ресурси та можливості, займіться ви, друзі, Росією, перебудовуйте Росію, проводьте реформи, покращуйте рівень життя людей, використовуйте свої можливості».

Як повідомляв Укрінформ, останнім часом РФ нарощувала війська поблизу державного кордону України, а також в окупованому Криму. Крім того, збільшилася кількість випадків порушення перемир'я на сході України з боку збройних формувань РФ.

Читайте також: Кравчук про відведення військ РФ: Ми не повинні заспокоюватися

10 квітня міністр оборони України Андрій Таран заявив, що справжньою метою нарощування Росією військової присутності може бути посилення тиску на Україну задля примусу до поступок у переговорному процесі та демонстрація готовності до застосування збройної сили

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 22 квітня доручив генеральному штабу РФ і командувачам військ повернути до місць постійної дислокації частини, перекинуті останнім часом до кордонів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-