РНБО сьогодні збереться на засідання - Офіс Президента

РНБО сьогодні збереться на засідання - Офіс Президента

Укрінформ
Рада національної безпеки і оборони у четвер проведе засідання щодо безпекової ситуації на сході України та в національній економіці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

"Сьогодні, 15 квітня 2021 року, під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони. На порядку денному – детальне обговорення безпекової ситуації на сході країни, а також ситуації в національній економіці з огляду на розпочатий державою процес зламу багаторічних корупційних схем", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що одне з ключових питань порядку денного РНБО зі зрозумілих причин буде розглянуте в таємному режимі і стосуватиметься обговорення ситуації на Донбасі.

Читайте також: Санкції РНБО: Верховний Суд взявся за позов одного з «каналів Медведчука»

"Держава цілком розуміє всі наявні ризики, прораховує будь-які варіанти розвитку подій, має відповідну інформацію за всіма актуальними напрямками, постійно корелює свої позиції з партнерами", - заявили в Офісі глави держави.

Крім того, члени РНБО планують розглянути другий розширений пакет персональних санкцій щодо організаторів і виконавців контрабандних схем.

Читайте також: З України можуть депортувати трьох з «топдесятки контрабандистів»

"Контрабанда, яка за десятиліття набула загрозливих масштабів, суттєво підриває нашу економічну безпеку та вимагає невідкладних рішень. Окрім спеціалізованих антиконтрабандних рішень, на засіданні будуть обговорені більш широкі питання, що стосуються економічної безпеки держави", - поінформували в ОП.

Серед важливих питань також кібербезпека, а окремо, в розділі «Різне», будуть винесені на розгляд членів колегіального органу спеціальні питання від глави держави.

Повідомляється, що Офіс Президента інформуватиме суспільство щодо результатів засідання на офіційному сайті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-