Туреччина є непохитним другом України - Кулеба

Туреччина є непохитним другом України - Кулеба

Укрінформ
Нинішній візит глави української держави в Стамбул важливий як для розвитку стратегічного партнерства, так і для обговорення можливої підтримки на фоні загострення з боку Росії обстановки на сході України та в Криму.

Про це в коментарі Укрінформу сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, який нині перебуває в Стамбулі в рамках візиту Президента України Володимира Зеленського в Туреччину.

«Дуже важливо, що візит відбувається на тлі загострення з боку Росії на Донбасі та в Криму. Це ще одна нагода звірити годинники з турецькими стратегічними партнерами та проговорити, якою може бути підтримка Туреччини в протидії російській агресії, адже Туреччина є непохитним партнером та другом України», - сказав Кулеба.

Читайте також: Зеленський подякував Ердогану за готовність долучитися до «Кримської платформи»

Говорячи про російську протидію, зокрема розвитку відносин між Україною та Туреччиною, міністр вказав, що стратегічне партнерство між нашими державами не спрямоване проти інших країн.

«Росії невигідне стратегічне партнерство між Україною та Туреччиною, тому звісно, вони намагаються в нього вклинитися. Стратегічне партнерство між нашими країнами не спрямоване проти когось. Його виключна мета - процвітання наших народів, українців та турків", - наголосив Кулеба.

Читайте також: Туреччина готова сприяти врегулюванню ситуації на сході України - Ердоган

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський прибув 10 квітня з робочим візитом до Туреччини.

На зустрічі тет-а-тет сторони обговорили ситуацію на сході України, Кримську платформу і двостороннє співробітництво.

Читайте також: Переговори Зеленського й Ердогана в Стамбулі тривали майже три години

За головування двох президентів відбулося Дев’яте засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою Республікою. За його результатами було підписано спільну декларацію.

Фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-