Аграрний комітет розглядає поправки до

Аграрний комітет розглядає поправки до "земельного" законопроєкту

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики зранку розпочав засідання і продовжує розглядати поправки до законопроєкту № 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Засідання комітету розпочалося о 8.15, наразі депутати розглядають 210-ту поправку, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як повідомлялося, 18 грудня депутати у комітеті почали розглядати поправки до законопроєкту о 17.00, засідання тривало до 00.30 19 грудня.

Станом на 00:30 члени комітету встигли розглянути 192 поправки з понад 4600. Наступне засідання комітету запланували на 8:00 19 грудня.

Верховна Рада 13 листопада 2019 року ухвалила у першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10). Проєкт закону передбачає з 1 жовтня 2020 року скасування заборони на продаж землі. Згідно з документом, особами, які можуть набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, є громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та з обов'язком відчужити ділянку впродовж року.

Наразі у Верховній Раді зареєстровано понад 4,6 тис. правок до другого читання законопроєкту.

Читайте також: Тимошенко готує подання в ДБР і НАБУ проти голови аграрного комітету

17-18 грудня аграрії України вийшли на акції протесту проти запуску ринку землі.

Раніше Президент Зеленський заявляв, що рішення про право продажу іноземцям землі сільськогосподарського призначення буде ухвалено лише після всеукраїнського референдуму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-