Ринок землі

15 вересня 2021

13 вересня 2021

06 вересня 2021

01 вересня 2021

15 серпня 2021

11 серпня 2021

23 липня 2021


Милованов про старт ринку землі: Нормально починати повільно

Головне завдання першого етапу старту ринку землі — показати населенню, що це не небезпечно для економіки України, розвіяти колишні страхи з цього приводу, і продемонструвати, що угоди проводяться прозоро, без порушень.

16 липня 2021


В Україні близько тисячі осіб володіють понад 100 га сільгоспземель

В Україні станом на 1 липня 2021 року у системі Державного земельного кадастру було зафіксовано понад 1 тис. фізичних осіб та понад 100 юридичних осіб – власників більш як 100 га земель сільськогосподарського призначення.

15 липня 2021

14 липня 2021

08 липня 2021

07 липня 2021

06 липня 2021

02 липня 2021


Лещенко доповість у Раді про запровадження ринку землі

Народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради у п‘ятницю, 2 липня, під час години запитань до уряду заслухають доповідь міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка щодо забезпечення впровадження ринку землі в Україні.

01 липня 2021


Україна відкриває ринок землі - мораторій на купівлю-продаж скасований

З 1 липня 2021 року набуває чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», який скасовує дію мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

29 червня 2021

27 червня 2021


У росіян конфіскують українську землю, якщо їм вдасться обійти закон і купити її - Мінагро

Законодавство передбачає захист від спроб придбати українську землю представниками терористичних організацій і країни-агресора та право конфіскувати її в разі виявлення таких випадків.


У Мінагро спрогнозували наповнення держбюджету після відкриття ринку землі

При продажу землі українцями держава отримуватиме 1% від угоди як мито. У зв'язку з тим, що не очікується масового продажу, на першому етапі державний бюджет поповниться орієнтовно на 500 млн грн.

03 червня 2021


Розгляд справи земельної реформи у КСУ може зайняти місяці – Лещенко

Розгляд Конституційним судом справи щодо конституційності земельної реформи до суті не дійшов і відкладається через низку клопотань опонентів реформи. Вже зрозуміло, що розгляд цієї справи займе місяці.


КСУ відклав розгляд справи про ринок землі – через Тупицького і Касмініна

Велика палата Конституційного Суду відклала розгляд справи щодо конституційності закону про відкриття ринку землі до розгляду клопотання щодо можливої участі у засіданні Олександра Тупицького і Олександра Касмініна, звільнених Президентом з посад суддів КСУ.


КСУ відмовився залучити Президента до участі у розгляді «земельної справи»

Конституційний Суд відмовив у задоволенні клопотання народного депутата від ОПЗЖ Василя Німченка про залучення Президента Володимира Зеленського до участі в розгляді справи щодо конституційності закону про ринок землі.


Тупицького і Касмініна не пускають в КСУ на розгляд земельної справи

Олександр Тупицький і Олександр Касмінін не можуть взяти участь у розгляді земельної справи у Конституційному Суді, оскільки їх з 19 січня не пропускають до будівлі суду працівники Управління державної охорони.


Ринок землі: КСУ обговорює можливу участь Тупицького і Касмініна у розгляді справи

Конституційний Суд оголосив перерву до 14.00, щоб обговорити можливість участі звільнених Президентом з посад суддів КС Олександра Тупицького і Олександра Касмініна у розгляді справи щодо конституційності закону про відкриття ринку землі.

30 травня 2021


Ринок землі дозволить фермерам масштабніше інвестувати у свій бізнес - Милованов

Підписаний Президентом закон про децентралізацію ринку землі допоможе українським малим і середнім фермерам поліпшити добробут, а територіальним громадам — ​​розвиватися та нарощувати потенціал.

25 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-