Зеленський - в ООН: Третьої світової війни не буде, буде остання

Зеленський - в ООН: Третьої світової війни не буде, буде остання

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський сподівається, що людство знайде способи врегулюовувати конфлікти мирним шляхом, адже кожна війна - це загроза всій цивілізації.

Про це він заявив з трибуни Генеральної асамблеї ООН, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Дехто зараз каже: “Третьої світової війни не буде, буде остання”. Сподіваюся, що ця фраза - це усвідомлення загрози для планети, а не анонс”, - сказав глава Української держави.

Він додав, що упродовж всього часу існування людство постійно знаходило нові способи для подолання відстані, передачі інформації, лікування хвороб, та лише одне залишається незмінним: суперечності між народами та державами досі вирішуються не словами, а ракетами.

Читайте також: Президент України показав в ООН, якою кулею вбили Василя Сліпака

“Not by word. But by war (англ. “Не за допомогою слова, а шляхом війни” - ред.)”, - наголосив Зеленський.

Президент висловив обуренням тим, що у ХХІ сторіччі “люди розумні” вбивають одне одного.

“Будь-яка війна сьогодні – в Україні, Сирії, Лівії, Ємені чи іншому куточку планети, незалежно від кількості її жертв, – це найбільша загроза всій цивілізації”, - підкреслив він.

Читайте також: Зеленський виступив на Генасамблеї ООН

Водночас, Президент наголосив: “Сильний лідер не той, хто не мигнувши оком відправляє тисячі солдатів на вірну смерть. Сильний лідер той, хто береже життя кожної людини”.

Раніше у вівторок на саміті Цілей сталого розвитку Зеленський заявив, що головною перешкодою сталому розвитку України є війна внаслідок російської агресії, і закликав міжнародне співтовариство до підтримки у досягненні миру в Україні.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 23–26 вересня перебуває з робочим візитом у США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-