Рада затвердила порядок денний сесії: планує розглянути 260 законопроєктів

Рада затвердила порядок денний сесії: планує розглянути 260 законопроєктів

Укрінформ
Верховна Рада IX скликання затвердила порядок денний другої сесії.

За ухвалення відповідної постанови №2101 проголосували 312 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Згідно з додатком до порядку денного, під час другої сесії Рада планує розглянути 260 законопроєктів, із яких 26 — внесені до парламенту Президентом, а 16 — урядом.

Водночас профільні комітети надали висновки, згідно з якими не рекомендували включати до порядку денного сесії 27 законопроєктів, серед яких — зокрема підготовлений до другого читання законопроєкт “Про військове капеланство”, законопроєкт щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій, а також обидва законопроєкти, що стосуються реформування парламенту в контексті діяльності комітетів.

Читайте також: Рада почала розглядати законопроєкт про імпічмент

Як повідомляв Укрінформ, напередодні Голова ВР Дмитро Разумков поінформував, що станом на 5 вересня до порядку денного другої сесії увійшло 188 питань, із яких 50 визначені Президентом як невідкладні, а 13 невідкладних проєктів ініціював сам глава держави. До перехідних із минулого скликання належать 69 питань, серед них чотири законопроєкти повернуті з вето Президента для повторного розгляду.

Водночас на поточній сесії парламентарії планують розглянути сім законопроєктів щодо внесення змін до Конституції України, які 3 вересня були направлені на отримання висновків до Конституційного Суду.

Окрім того, на пленарному тижні 17-20 вересня ВР збирається розглянути законопроєкт «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Згідно з календарним планом, друга сесія Верховної Ради IX розпочалася 3 вересня 2019 року та триватиме до 24 січня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-