Рада Європи зрадила свою душу – швейцарське радіо

Рада Європи зрадила свою душу – швейцарське радіо

Укрінформ
Рада Європи зрадила свою душу з прийняттям резолюції про безумовне повернення Росії до ПАРЄ. 

Про це йдеться у статті на сайті швейцарського суспільного радіо SRF

"У Ради Європи був вибір з двох бід: або зрадити свою душу, або ризикнути своїм існуванням. Парламентська асамблея, після жорстких, подекуди озлоблених дебатів, з 118 проти 62 голосів прийняла рішення на користь першого варіанту – так само, як і місяць тому Рада міністрів. Це означає: Росія отримала назад право голосу,  не бувши зобов’язаною взагалі піти на якісь поступки у питанні Криму чи конфлікту на Сході України", - переконаний кореспондент  SRF Фредді Гштайгер. 

Читайте також: Слуцький вважає рішення ПАРЄ щодо РФ "кроком до визнання Криму російським"

Автор вказує на те, що  "прогнулася саме та організація, яка є символом політичної принципіальності, демократії та верховенства права".

"Дипломатія з позиції сили Кремля проти відносно слабкої міжнародної організації принесла йому успіх по повній програмі. Натомість Рада Європи виходить з цього протистояння з помітними втратами", - додає автор.

Читайте також: Сім делегацій у ПАРЄ оголосили про спільні дії у відповідь на повернення Росії

Як повідомляв Укрінформ, 25 червня ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка передбачає повернення Росії до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань. Цього ж дня російські депутати з’явилися у ПАРЄ та були присутніми на засіданні.

Делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї на знак протесту на присутність російської делегації призупинила роботу у літній сесії, за виключенням розгляду повноважень російської делегації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-