Порошенко вірить, що ЄС продовжить санкції проти Росії за невиконання

Порошенко вірить, що ЄС продовжить санкції проти Росії за невиконання "Мінська"

Укрінформ
Президент Петро Порошенко запевнив, що Європейський Союз у червні продовжить санкції проти Російської Федерації.

Про це він заявив під час спілкування зі ЗМІ у Брюсселі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Та наша робота, яка була зроблена за останні місяці, дає нам підстави для оптимізму — навіть не для стриманого оптимізму, а для оптимізму, що санкції на червневому саміті Європейського Союзу проти Російської Федерації у зв’язку з невиконанням Мінських угод точно будуть продовжені", - зазначив Порошенко.

Водночас він підкреслив, що далі треба "рішуче діяти", зокрема, у напрямку звільнення полонених Росією українських моряків.

У цьому контексті Президент нагадав, що нещодавно у Гамбурзі відбулися перші слухання в Міжнародному морському трибуналі, та додав, що його рішення очікуються до кінця місяця.

Читайте також: Адвокат Новіков пояснив, чому Росія не з'явилася на "морський" трибунал

Як повідомляв Укрінформ, 10 травня у Гамбурзі Міжнародний трибунал з морського права розпочав слухання за позовом України проти РФ за фактом незаконного захоплення трьох українських військових суден і їх екіпажів.

Окрім заступника міністра закордонних справ України Олени Зеркаль, на слуханнях у справі №26 виступили четверо адвокатів: Марні Чік, Джонатан Гімблет, Жан-Марк Тювенін та Альфред Соонс.

Росія від участі в слуханнях відмовилася.

Голова Пак Чжин Хьон оголосив, що Трибунал винесе свій вердикт 25 травня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-