НАЗК склало протокол на Вілкула через запит “з інтересом”

НАЗК склало протокол на Вілкула через запит “з інтересом”

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції склало протоколи стосовно двох народних депутатів Олександра Вілкула та Вадима Кривохатька.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

"Складено протоколи стосовно двох народних депутатів України Олександра Вілкула та Вадима Кривохатька, які за наявності приватного інтересу внесли в порядку статті 15 Закону України "Про статус народного депутата України" на розгляд ВР депутатські запити, чим порушили вимоги пункту 3 частини першої статті 28 Закону України "Про запобігання корупції", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у НАЗК, вказані діяння містять ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП.

"Крім того, складено два протоколи стосовно голови Іванівської РДА Одеської області Віктора Лобача, який водночас був головою ФГ "Ваюд" та СФГ "Тілець", метою яких є одержання прибутку, чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 25 Закону України "Про запобігання корупції", - відмітили у Національному агентстві.

Також в агентстві склали протокол стосовного Максима Васьковського, який був співробітником-військовослужбовцем Управління СБУ у Вінницькій області і водночас входив до складу виконавчого органу ТОВ "Монарх бізнес консалтинг" - чим порушив вимоги пункту 2 частини першої статті 25 Закону України "Про запобігання корупції".

Читайте також: НАЗК знайшло порушення у звітах 15 партій

"Також, складено протокол стосовно Семена Рудківського, який під час перебування на посаді старшого інспектора штурмового взводу № 2 (м. Житомир) воєнізованого формування Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції водночас був головою комісії з припинення ПП "Ростов - престиж", - повідомили в агентстві.

У НАЗК нагадали, що складення протоколу і направлення його до суду є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-