Гриценко вимагає відставки голови СБУ

Гриценко вимагає відставки голови СБУ

Укрінформ
Кандидат на посаду Президента України Анатолій Гриценко вимагає відставки голови СБУ Василя Грицака у зв’язку з впровадженням у Маріуполі 13-14 березня найвищого рівня терористичної загрози «червоний».

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Я їм не вірю - вимагаю відставки голови СБУ! Змушений скасувати сплановану і вже анонсовану на 13-те березня зустріч з людьми в Маріуполі. Причина? СБУ оголосила саме на день мого приїзду і на наступний за ним День добровольця (увага!) найвищий «червоний» рівень терористичної загрози. І ввела в дію відповідні обмеження», - заявляє Гриценко.

Він наголошує, що закон, на який СБУ посилається у своєму повідомленні щодо впровадження рівня терористичної загрози "червоний", вводиться "у разі вчинення терористичного акту".

Гриценко наголошує, що інформація про вчинений у Маріуполі теракт відсутня, відтак він заявив про недовіру керівництву спецслужб і вимагає звільнення Василя Грицака.

Читайте також: Ще один кандидат в президенти знявся на користь Гриценка

Як повідомляв Укрінформ, у Маріуполі 13-14 березня відбудуться заходи з протидії терористичним та диверсійним загрозам. Згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92,у Донецькій та Луганській областях, АР Крим встановлено рівень терористичної загрози "ЧЕРВОНИЙ".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-