Гриценко

21 травня 2019

Гриценко сказав, з якими партіями піде на парламентські вибори

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко братиме участь у позачергових парламентських виборах спільно з партіями "Народний контроль" Дмитра Добродомова, "Рідна країна" Миколи Томенка та Європейською партією України Миколи Катеринчука.

20 травня 2019

21 квітня 2019

У Зеленського кажуть, що не говорили з Гриценком про "ключові посади"

У штабі лідера президентських перегонів Володимира Зеленського стверджують, що не вели переговорів з головою партії "Громадянська позиція" Анатолієм Гриценком стосовно призначень на ключові посади.

18 квітня 2019

12 квітня 2019

Гриценко прокоментував свій “арешт” у Росії

Звинувачення, висунуті в Росії колишньому міністру оборони України, лідерові «Громадянської позиції» Анатолію Гриценку, є явною політикою та інформаційним ударом проти нього і його команди.

Суд у Москві заочно заарештував Гриценка

Басманний суд Москви обрав заочний арешт в якості запобіжного заходу стосовно колишнього міністра оборони України Анатолія Гриценка, якого звинувачують у Росії в публічних закликах до здійснення терористичної діяльності на території РФ.

Росія оголосила Гриценка в розшук за "заклики до тероризму"

Слідчий комітет Росії просить Басманний суд Москви обрати заочний арешт для колишнього міністра оборони України Анатолія Гриценка, якого в РФ обвинувачують в «публічних закликах до здійснення терористичної діяльності на території Росії».

06 квітня 2019

Гриценко про Зеленського: До президентства не готовий, але відповідальність усвідомлює

Кандидат в президенти Володимир Зеленський під час зустрічі з лідером партії Громадянська позиція Анатолієм Гриценком запевнив, що "не буде терпіти корупцію і мародерство" і не "здасть Україну Путіну".

01 квітня 2019

Гриценко поскаржився на окружкоми, які несвоєчасно подали явку

Кандидат у президенти, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко подав до Центральної виборчої комісії скаргу, бо вважає, що окружні виборчі комісії несвоєчасно подали дані щодо явки виборців.

31 березня 2019

Гриценко за тиждень оголосить про підтримку кандидата у другому турі

Кандидат на посаду Президента України Анатолій Гриценко не задоволений результатами голосування, які оголосив Національний екзит-пол після закриття виборчих дільниць. Про свою підтримку кандидата у другому турі він оголосить протягом тижня.

28 березня 2019

27 березня 2019

"Комплекс поручика Ржевського": Геращенко прокоментувала репліку Гриценка про гормони

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко висловила обурення коментарем кандидата в Президенти Анатолія Гриценка у відповідь на заяву лідера партії ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко про можливе об’єднання їхніх команд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-