Канада дасть Україні $2,5 мільйона на боротьбу з пропагандою РФ

Канада дасть Україні $2,5 мільйона на боротьбу з пропагандою РФ

Укрінформ
Канада виділить близько 2,5 мільйона доларів на підтримку зусиль із боротьби з російською пропагандою під час виборів в Україні.

Як повідомляє Укрінформ, ці кошти - частина ширшого пакету допомоги в $24 мільйона, про надання якого Оттава оголосила раніше.

“Російська гібридна війна в Україні включає дезінформаційну діяльність, покликану вплинути на результати парламентських і президентських виборів. Метою Росії є дестабілізація української держави та поширення серед її громадян сумнівів у легітимності демократії як такої. У відповідь на це Канада виділить пакет допомоги для підтримки уряду України, громадянського суспільства й незалежних медіа у протидії російській дезінформації напередодні виборів 2019 року”, - пояснили у МЗС Канади.

Читайте також: Євродепутат назвав заслабким опір російській пропаганді в Європі

У відомстві наголосили, що Канада приділить окрему увагу жителям тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

“Частина цієї допомоги стосуватиметься неконтрольованих урядом районів та полягатиме у заохоченні їх мешканців до використання свого демократичного права голосу”, - уточнили у зовнішньополітичному відомстві Канади.

Читайте також: Президент відзначив роль науковців у подоланні ворожої пропаганди

Раніше Канада оголосила про виділення до $24 мільйонів на організацію моніторингу за виборами в Україні, досягнення гендерної рівності та покращення урядування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-