Пропаганда

23 травня 2022


кремль просуває фейки про «неефективні санкції» через депутата Європарламенту

російська пропаганда використовує хорватського депутата Європарламенту Міслава Колакушіча для поширення наративу про те, що "запроваджені проти росії санкції не зупинять війну в Україні".

22 травня 2022

21 травня 2022

20 травня 2022

19 травня 2022


Радник Залужного: Все, що говорять росіяни, - брехня, яку вони кажуть навіть своїм військам

Спеціальний радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ветеран збройних сил США Ден Райс наголошує, що важливо доносити світу правдиву інформацію про розв’язану росією війну в Україні.


«Азовсталь» та підрив продовольчої безпеки Заходом – які фейки поширює рф

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України оприлюднив добірку дезінформацій, маніпуляцій та фейків, які російська пропаганда спродукувала станом на ранок 19 травня.

18 травня 2022


Європейський альянс інформагентств затвердив рішення про призупинення членства тасс

Європейський альянс інформаційних агентств (European Alliance of News Agencies - EANA) затвердив рішення Ради Альянсу про призупинення членства в організації російського державного інформагентства ТАСС.


роспропаганда взялася за «Байрактари»

кремлівські пропагандисти поширили фейковий лист нібито від керівника Офісу Президента Андрія Єрмака головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному про "обмеження використання безпілотників "Байрактар" для унеможливлення їх збиття.

16 травня 2022


роспропаганда маніпулює «розколом» урядової коаліції Болгарії - ЦПД

рф стверджує, ніби проросійська Болгарська соціалістична партія погрожує виходом з коаліції, якщо уряд вирішить допомагати Україні зброєю. Також нав'язується думка, що військова допомога Україні не підтримується болгарським суспільством.

14 травня 2022


у росії перекрутили слова сенатора США і просувають фейк про «перемогу» в інформвійні із Заходом

російська пропаганда використовує американського сенатора від Республіканської партії Роба Портмана для просування тези про те, що Захід "програв" росії в інформаційній війні.


Українці рятували євреїв від нацистів, а тепер світ має захистити українців від росії – МЗС

Українці, яким надано звання Праведників народів світу, у роки Другої світової війни рятували євреїв від нацистів, а тепер небайдужі люди світу мають захистити українців від російської агресії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-