Пропаганда

18 березня 2019

Українці Австралії вимагають заборони проплаченої російської пропаганди

Перший заступник президента Світового Конґресу Українців, голова Союзу українських організацій Австралії (СУОА) Стефан Романів висловив протест проти публікації російської пропаганди щодо Криму в австралійському виданні Canberra Timesо.

15 березня 2019

В Україну заборонили ввозити 23 пропагандистські книги з Росії

Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив ТОВ “Якабу Трейд”, ТОВ “Етніктрейд” і ТОВ “Форс Україна” у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора 23 книжок, у яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора.

14 березня 2019

13 березня 2019

МЗС не вважає ситуацію з Вершютцом викликом для відносин з Австрією

У Міністерстві закордонних справ не вважають заборону в’їзду в Україну для австрійського журналіста Крістіана Вершютца серйозним викликом для двосторонніх відносин з Австрією і закликають австрійську сторону знизити градус риторики.

12 березня 2019

10 березня 2019

В Австрії засудили заборону в’їзду журналісту Вершютцу в Україну

У політичних та журналістських колах Австрії виступили з гострою критикою заборони кореспонденту австрійського суспільного телерадіомовника ORF Крістіану Вершютцу в’їзду в Україну терміном на один рік.

09 березня 2019

Українці Португалії просять прем`єр-міністра припинити пропаганду РФ на місцевому ТБ

Спілка українців у Португалії написала відкритого листа прем`єр-міністру Португальської Республіки Антоніу Кошті з проханням не допускати поширення російської пропаганди на португальському телебаченні.

08 березня 2019

07 березня 2019

28 лютого 2019

20 лютого 2019

Боротьба з пропагандою: Україна заборонила ввезення ще 19 книг з РФ

Держкомтелерадіо відмовило підприємствам "Дресс Шоу", "Ельга-Україна", "Перо" та "Форс Україна" у видачі дозволів на ввезення з території Росії 19 книжок, у яких присутні ознаки пропаганди держави-агресора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-