Закон про воєнний стан оприлюднили в «Голосі України»

Закон про воєнний стан оприлюднили в «Голосі України»

Оновлено
Укрінформ
В офіційному виданні Верховної Ради «Голос України» 28 листопада опубліковано закон «Про затвердження указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

В оприлюдненому законі йдеться про те, Верховна Рада постановляє затвердити указ Президента України від 26 листопада 2018 року № 393 «Про введення воєнного стану в Україні» із застереженням.

Так, воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Читайте також: Права бійців ЗСУ значно розширюються - Президент

Окрім того, зазначається, що у період дії воєнного стану, введеного зазначеним указом глави держави, часткова мобілізація оголошується Президентом України у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України.

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

Читайте також: Росія збільшила кількість фейків через воєнний стан в Україні - Міноборони

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 26 листопада ухвалила закон "Про затвердження указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" на 30 днів у 10 областях у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі.

28 листопада Президент Петро Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні".

Читайте також: На сайті Президента оприлюднили указ про воєнний стан

Прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь Азовського моря. Спецпризначенці Росії обстріляли і захопили три українські кораблі та понад 20 моряків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-