Росія готує конфронтацію з НАТО - експерт

Росія готує конфронтацію з НАТО - експерт

Укрінформ
Головне завдання російських військових навчань "Схід-2018" – формування групи військ на західних кордонах Росії для протистояння з НАТО. 

Таку думку "24 каналу" висловив військовий експерт Олег Жданов.

“РФ намагається убезпечити себе від загрози НАТО. Але чогось надто масштабного не буде. У Росії немає грошей”, - зазначив Жданов.

За його словами, не буде масштабних переміщень "полчищ збройних сил РФ, які крокуватимуть по нескошених травах". Це будуть командно-штабні навчання з етапами відпрацювання на полігонах. Також, на його думку, не буде і нових зразків військової техніки. Про це заявив віце-прем'єр Росії з питань оборони Борисов, який зазначив, що дорогих новинок збройні сили Росії не купуватимуть.

“Росії, замість дорогого танку "Армата", краще використовувати Т-72. Це говорить про те, що у РФ немає грошей на переозброєння, і Москва нарощуватиме свій військовий потенціал за рахунок наявних запасів. З восьми тисяч танків, які числяться в бойовому складі РФ – реально справних і бойових машин – близько тисячі. Все інше – за Уралом на базах зберігання”– наголосив Жданов.

Читайте також: В Австрії проходить неформальний саміт міністрів оборони країн ЄС

Водночас, підкреслює військовий, ці навчання, по суті, повернення в 90-ті роки. Тоді межа протистояння НАТО і СРСР проходила по межі НДР і ФРН.

"Сьогодні протистояння Росії з НАТО змістилося на західний кордон РФ. Тому Росія і формує 8-му і 20-ту польові армії уздовж кордону з Україною, створює військові бази під Бєлгородом, Воронежем, Ростовом. З одного боку, це консолідує російське суспільство, з іншого – показує НАТО, що Росія готова до конфронтації", – говорить експерт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-