Депутат Бундестагу: Нам потрібно більше грошей і техніки для України

Депутат Бундестагу: Нам потрібно більше грошей і техніки для України

Укрінформ
Німеччина повинна збільшити підтримку України, активніше переймати її бойовий досвід та прискорити переозброєння власної армії на тлі російської загрози.

Про це заявив депутат Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу (ХДС), президент Союзу резервістів Німеччини Бастіан Ернст під час безпекової конференції New Age Defence у Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Росія – це проблема. Щодня. Я не можу згадати жодної іншої ситуації в історії, де було б настільки чітко зрозуміло, хто агресор, а хто жертва", - сказав Ернст.

За його словами, Путін відкрито визначає Захід своїм противником, тому Німеччина має діяти значно рішучіше.

"Ми повинні йти вперед, ми маємо більше підтримувати Україну. Нам потрібно більше грошей для України. Нам потрібно більше техніки для України", - наголосив депутат.

Читайте також: Депутат Бундестагу: Taurus міг би ефективно допомогти у блокуванні ЗСУ логістичних шляхів Росії

Водночас він закликав активніше використовувати український досвід сучасної війни: "Ми маємо більше вчитися в України, щоб вирішувати наші власні проблеми".

Політик зазначив, що Бундесвер уже вкладає значні кошти у модернізацію, однак темпи змін залишаються недостатніми. "До 2029-го залишилося всього два з половиною роки. Це ніщо. Ми бачимо це на прикладі програми баражуючих боєприпасів: ми хочемо запустити нові підходи, але наразі це лише одна програма", - вважає депутат.

На його переконання, для підготовки до можливих загроз Німеччині потрібна зміна мислення як у політиці, так і в оборонній промисловості. "Нам потрібна зміна мислення на кожному рівні – як у закупівельних відомствах, так і в політиці", - наголосив Ернст.

Читайте також: Посол України закликав німецький бізнес переорієнтовуватися на оборонні потреби

Як повідомляв Укрінформ, голова німецько-української парламентської групи у Бундестазі, член партії "Зелені" Робін Вагенер заявив, що Німеччина несе історичну відповідальність перед Україною за події Другої світової війни, і це означає необхідність всебічної підтримки нашої країни сьогодні.

Фото Укрінформу можна купити тут

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-