«Солідарність» заявляє про перемогу у більшості громад на виборах голів ОТГ

«Солідарність» заявляє про перемогу у більшості громад на виборах голів ОТГ

1138
Ukrinform
Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемагає у більшості громад на виборах голів ОТГ, які відбулися у неділю, 29 квітня.

"За результатами попереднього підрахунку голосів, проведеного партійними штабами, більше 50 відсотків кандидатів на посади голів ОТГ, які лідирують за попередніми результатами, – кандидати від партії або самовисуванці – члени партії «БПП «Солідарність»", - повідомляється на сайті політсили.

Також зазначається, що інші політичні сили мають значно менші результати.

Згідно з повідомленням, найбільшу підтримку кандидати від «БПП «Солідарність» отримали у Кіровоградській, Харківській, Тернопільській та Рівненській областях.

Читайте також: "БПП "Солідарність" обурена масовою скупкою голосів на виборах до місцевих ОТГ

«З початку проведення реформи децентралізації та процесу об’єднання громад «БПП «Солідарність» стабільно перемагає на виборах в ОТГ. Це означає, що громадяни по всій країні активно підтримують реформу децентралізації, яку ініціював Президент і яку активно підтримує наша політична сила», – переконаний керівник секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Нагадаємо, 29 квітня відбулися перші вибори у 40 новостворених ОТГ.

Зокрема, у Вінницькій області вибори відбулися в 1 ОТГ, у Волинській області – в 1 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 4 ОТГ, у Донецькій області – в 1 ОТГ, у Запорізькій області – в 7 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 2 ОТГ, у Кіровоградській області – в 3 ОТГ, у Луганській області – в 1 ОТГ, в Одеській області – в 3 ОТГ, у Полтавській області – в 2 ОТГ, у Рівненській області – в 3 ОТГ, у Сумській області – в 1 ОТГ, у Тернопільській області – в 2 ОТГ, у Харківській області – в 4 ОТГ, у Херсонській області – в 1 ОТГ, у Хмельницькій області – в 2 ОТГ, у Чернівецькій області – у 2 ОТГ.

Окрім того, у неділю відбулися додаткові вибори депутатів у громадах, приєднаних до ОТГ.

Після проведення виборів 29 квітня загалом в Україні буде 705 ОТГ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>