БПП

22 травня 2019

У БПП вважають, що зниження бар’єру до 3% проведе у Раду "кишенькові" партії олігархів

У фракції «Блоку Петра Порошенка» вважають, що запропоновані командою Президента Володимира Зеленського зміни до Закону "Про вибори народних депутатів України" послаблять виборче законодавство і демократичні стандарти.

БПП не голосуватиме за закриті партійні списки - Гончаренко

Фракція «Блоку Петра Порошенка» не підтримуватиме запропонований Президентом законопроект про внесення змін до закону про вибори депутатів, оскільки в ньому, ймовірно, передбачається норма про закриті партійні списки.

21 травня 2019

У БПП вважають, що намір Зеленського розпустити Раду порушує Конституцію

У депутатській фракції "Блок Петра Порошенка" вважають, що з юридичної точки зору у намірі Президента України Володимира Зеленського достроково припинити повноваження парламенту та оголосити дочасні вибори є порушення Конституції.

20 травня 2019

БПП "Солідарність" зробила заяву щодо позачергових виборів у Раду

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" готова до проведення виборів до Верховної Ради (як планових, так і дострокових), але право Президента розпускати парламент не є безумовним і має реалізовуватися у повній відповідності до Конституції України.

17 травня 2019

16 травня 2019

14 травня 2019

БПП наполягає на розгляді президентського законопроекту по військове капеланство

Фракція "Блок Петра Порошенка" наполягає на розгляді президентського законопроекту №10279 "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання капеланської діяльності у Збройних Силах України та інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-