Свен Міксер і Ганна Гопко обговорили підготовку до саміту Східного партнерства

Свен Міксер і Ганна Гопко обговорили підготовку до саміту Східного партнерства

1418
Ukrinform
У столиці Естонії, яка є зараз країною-головою ЄС, Міністр закордонних справ країни Свен Міксер і голова Комітету у закордонних справах ВРУ Ганна Гопко обговорили підготовку до саміту Східного партнерства.

Про це повідомляє МЗС Естонії.

«Нещодавній прогрес, як в реформі охорони здоров'я, так і пенсійної реформи, а також рішення про створення антикорупційного суду, показують, що Україна як і раніше прихильна до реформ», - сказав Міксер.

Читайте також: Єврокомісар Ган отримав "план Маршалла" для України

Він нагадав, що Естонія та ЄС підтримують суверенітет і територіальну цілісність України. Міністр назвав нашу країну пріоритетом у розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги в Естонії, а також підкреслив важливість підтримки міжнародного співтовариства у вирішенні конфлікту на сході України.

Під час зустрічі було порушено питання підготовки до майбутнього саміту Східного партнерства в Брюсселі.

«Одним з пріоритетів головування Естонії в ЄС є Східне партнерство, і майбутній саміт дасть нам можливість затвердити Східне партнерство в центрі політики ЄС, в тому числі у відношенні розвитку громадянського суспільства та економічного розвитку», - підкреслив міністр закордонних справ Естонії.

Миксер и Гопко
Міксер і Гопко

Під час зустрічі Міксер зазначив, що Естонія підтримує зусилля України щодо здійснення реформ, викладених в Угоді про асоціацію між ЄС і Україною, і закликав Україну продовжити цей процес.

Читайте також: The Washington Post закликає до наступного кроку США у військовій підтримці України

Гопко в Таллінні бере участь у Конференції Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яка триває в рамках головування Естонії. Конференція фокусується на зміцнення організацій громадянського суспільства в країнах Східного партнерства.

Як повідомляв Укрінформ, раніше в рамках цього Форуму відбулося нагородження журналістською Премією ім. Павла Шеремета.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>