Гопко

19 лютого 2019

Суд переніс розгляд позову Медведчука до Гопко

Печерський районний суд Києва переніс на 10 квітня розгляд позову лідера руху "Український вибір" Віктора Медведчука до народного депутата і голови парламентського Комітету у закордонних справах Ганни Гопко про захист честі, гідності і ділової репутації.

19 грудня 2018

18 грудня 2018

Суд розгляне позов Медведчука до Гопко 19 грудня

Печерський райсуд 19 грудня розгляне позов лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука до голови комітету ВР у закордонних справах Ганни Гопко про захист честі, гідності та ділової репутації.

Треба вимагати позбавлення права голосу Росії в ООН - Гопко

Після прийняття Генасамблеєю ООН Резолюції "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (Україна), районів Чорного та Азовського морів" потрібно вимагати позбавлення права голосу Росії як постійного члена цієї організації.

25 листопада 2018

17 вересня 2018

Закон про особливий статус Донбасу не діє на РФ, потрібна інша стратегія - Гопко

Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко вважає, що західні партнери мають не тільки закликати Україну пролонгувати закон про особливий статус Донбасу, а й розробляти чіткі механізми посиленого тиску на Росію для мирного врегулювання  конфлікту.

16 серпня 2018

Участь Путіна у весіллі австрійського міністра дискредитує Відень - Гопко

Голова комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко вважає, що участь президента Росії Володимира Путіна у весіллі міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль дискредитує Австрію як нейтральну державу.

26 квітня 2018

15 березня 2018

13 лютого 2018

01 лютого 2018

Польські політики політизують історію і переходять "червоні лінії" - депутат

Ухваливши законопроект про заборону «бандерівської ідеології», польські політики політизують історію і переходять червоні лінії в добросусідських відносинах з Україною, Литвою, Німеччиною і шкодять своїм інтересам.

10 січня 2018

Польща має дякувати українцям, які замінили її власних заробітчан - депутат

Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко вважає, що Польща має дякувати українцям, які замінили на робочих місцях її власних громадян, що виїхали на заробітки до країн ЄС і не чують там невдоволених заяв з цього приводу.

У Раді знають, як не дати Росії повернутися до ПАРЄ

Голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко наголошує на необхідності наполегливої роботи членів української делегації в ПАРЄ, аби не допустити повернення Росії до складу Парламентської Асамблеї Ради Європи і пом'якшення санкцій проти неї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-