Ситник: Ми втрачаємо темпи антикорупційних реформ

Ситник: Ми втрачаємо темпи антикорупційних реформ

977
Укрінформ
Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вважає, що антикорупційні реформи гальмують.

Про це він заявив у інтерв’ю “Радіо Свобода”.

«Питання створення судової інстанції, яка зможе розглядати справи щодо корупціонерів, уже перезріло. Ми стрімко втрачаємо темпи антикорупційних реформ. Тому що НАБУ створено, воно проводить розслідування, яких чекали від НАБУ, прокуратура наглядає за ними і передає ці розслідування до суду, і готова підтримати державне обвинувачення, але там ці справи зупиняються, і суд ці справи блокує», – сказав Ситник.

Читайте також: Без антикорупційного суду вся реформа приречена на провал - Ситник

Він також привітав заяву Петра Порошенка про те, що Президент України приділить особливу увагу створенню Антикорупційного суду, яку той зробив 11 жовтня з трибуни Парламентської асамблеї Ради Європи в Страсбурзі.

«Ми раді, що є такі заяви, оскільки ми про це говоримо, починаючи з квітня-травня 2016 року, коли ми вперше відправили перші провадження до суду і побачили, яка там тяганина», – зазначив директор НАБУ.

Він висловив сподівання, що відповідне законодавство буде ухвалене в парламенті найближчим часом.

11 жовтня під час виступу на засіданні ПАРЄ Петро Порошенко зазначив, що у Верховній Раді є достатньо сил, щоб розробити й ухвалити закон, яким буде створено Антикорупційний суд.

Західні партнери України і правозахисники закликають Київ посилити боротьбу з корупцією, зокрема шляхом створення спеціального антикорупційного суду, що мав би особливо ретельно відібраних суддів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-